Scroll to Content

O TURNIEJU

Czy kiedykolwiek marzyłyście o podróży do USA i zagraniu w turnieju piłkarskim za oceanem?
Właśnie teraz macie niesamowitą okazję by wziąć udział w turnieju Dallas International Girls Cup! W 2023 roku w turnieju uczestniczyła drużyna U17 WKS Śląsk Wrocław! Wy też możecie spełnić swoje marzenia!

Organizator


Dallas international girls cup

KATEGORIE WIEKOWE


DZIEWCZYNY

U-11, U-12, U-13, U-14, U-15, U-16, U-17, U-19

LOKALIZACJA


Dallas

LICZBA DRUŻYN


155

ZAKWATEROWANIE


UCZESTNICY SĄ GOSZCZENI PRZEZ RODZINY Z DALLAS

OBIEKTY SPORTOWE


KOMPLEKS PIŁKARSKI LEWISVILLE RAILROAD PARK

LAKE PARK LEWISVILLE

PROGRAM

WTOREK

PRZYJAZD I ZAMELDOWANIE

Jesteśmy w Texasie, gotowi na przygodę w ramach Dallas International Girls Cup! Naszym pierwszym zadaniem jest zameldowanie się oraz przygotowanie na wieczór. O 20:00 w Curtis Culwell Center rozpoczyna się uroczysta ceremonia otwarcia! Każdy uczestnik jest zaproszony na tą wyjątkową okazję by wspólnie poznawać kultury z całego świata.

ŚRODA

Rozpoczęcie turnieju

Rozpoczynają się rozgrywki grupowe. Zespoły zostały podzielone na grupy i grają w systemie każdy z każdym. Tylko drużyny z dwóch pierwszych miejsc w każdej grupie awansują do fazy pucharowej. Pod koniec dzisiejszego dnia opiekunowie drużyn są zaproszeni do wzięcia udziału w powitalnej kolacji.

CZWARTEK

FAZA GRUPOWA

Kontynuacja gier w fazie grupowej. A po południu - czas na relaks. Możecie np. odwiedzić AT&T Stadium - siedzibę Dallas Cowboys. Macie niepowtarzalną okazję podejrzeć niedostępne zakątki stadionu i poczuć atmosferę najpopularniejszej w Stanach Zjednoczonych dyscypliny sportu – futbolu amerykańskiego.

Piątek

KONIEC FAZY GRUPOWEJ

Rozgrywki grupowe wchodzą w decydującą fazę. Dziś poznamy drużyny, które zakwalifikowały się do play-offów A i B. O godzinie 21:00 rozpocznie się mecz opiekunów drużyn. Jeśli chcesz być częścią międzynarodowego zespołu i zagrać z trenerami z całego świata, pamiętaj o wcześniejszej rejestracji.

SOBOTA

FAZA PLAY-OFF

Dziś rozpoczynamy grę w fazie play-off. To również ostatnia okazja do zwiedzania miasta. Zainteresowanych historią zapraszamy do odwiedzin muzeum poświęconego życiu i tragicznej śmierci wybitnego prezydenta USA, Johna F. Kennedy'ego. Szukający mocniejszych wrażeń z pewnością dadzą się porwać szalonym kolejkom górskim w parku rozrywki Six Flags Over Texas.

Niedziela

FINAŁY

Najwyższy czas na finały w Dallas! Po ostatnich meczach i wyłonieniu zwycięzców zapraszamy na ceremonię wręczenia nagród. Jeszcze tylko pożegnalny lunch i... mamy nadzieję, że spotkamy się ponownie w Teksasie w przyszłym roku

Stadion AT&T Panorama Dallas Park rozrywki Sixth Flag Stadion Dallas Cowboys
Stadion AT&T
Panorama Dallas
Park rozrywki Sixth Flag
Stadion Dallas Cowboys

ZAPYTAJ O OFERTĘ

Wypełnij formularz - wkrótce się skontaktujemy