Scroll to Content

Witamy na turnieju w Krakowie - dawnej stolicy Polski! Kraków Cup to możliwość rywalizacji z drużynami z Polski, Europy i świata. Poczuj atmosferę piłkarskiego święta w czasie wakacji!

O TURNIEJU

Organizator


Euro-sportring

Pierwsza edycja


2022

LICZBA DRUŻYN


150

LOKALIZACJA


Kraków - POLSKA

ZAKWATEROWANIE


AKADEMIKI

HOTELE

KATEGORIE WIEKOWE


CHŁOPCY

U-9, U10, U-11, U-13, U-15 , U-17

DZIEWCZYNY

G-13, G-16

OBIEKTY SPORTOWE


Hutnik Kraków

PARK COM-COM ZONE

PROGRAM

Piątek

PRZYJAZD I ZAMELDOWANIE ORAZ CEREMONIA

Po przyjeździe zarejestruj swoją drużynę i zamelduj się w hotelu. Nie zapomnijcie o zrobieniu sobie chociaż krótkiej przerwy i odwiedzeniu atrakcji Krakowa.

SOBOTA

ROZPOCZĘCIE TURNIEJU

Dziś jest dzień rozpoczęcia turnieju! Zaczyna się sportowa rywalizacja o Puchar Krakowa! A po rozgrywkach macie okazję na zwiedzanie dawnej stolicy Polski oraz odkrycie jej historii i atrakcji.

NIEDZIELA

FINAŁY I CERMONIA NAGRÓD

Dzisiaj wielkie finały! Po ostatnich meczach wszystkie zespoły wezmą udział w ceremonii wręczenia nagród. Możecie udać się podróż powrotną, albo zostać na jeszcze jeden dzień w Krakowie.

PONIEDZIAŁEK

WYJAZD

Wciąż macie tu wiele miejsc do odwiedzenia i liczne atrakcje, którymi możecie się cieszyć wspólnie z drużyną. Proponujemy wybrać się na Wawel. Odkryjcie jego skarby i historię oraz nacieszcie się niezapomnianymi widokami rozpościerającymi się z tego miejsca!

Rynek Zamek na Wawelu Tauron Arena Miasto Sztuki i Nauki Rejsy po Wiśle Stadiony Wieliczka Muzeum Auschwitz-Birkenau Zator Energylandia
Rynek
Zamek na Wawelu
Tauron Arena
Miasto Sztuki i Nauki
Rejsy po Wiśle
Stadiony
Wieliczka
Muzeum Auschwitz-Birkenau
Zator Energylandia

ZAPYTAJ O OFERTĘ

Wypełnij formularz - wkrótce się skontaktujemy

Wpisz nazwę turnieju