Scroll to Content

O TURNIEJU

Szukasz futbolowych emocji, pięknych krajobrazów i czystej rozrywki w jednym miejscu? Przyjedź do Włoch i weź udział w 25. edycji Limone Cup! Poczuj atmosferę sportowej rywalizacji i odkryj piękne jezioro Garda oraz historyczną Wenecję.

Organizator


Danish Sports Travel

Data


17 - 21 PAŹDZIERNIKA 2021

Lokalizacja


Włochy - Sirmione

Edycja


25.

Zakwaterowanie


Kurort letni w pobliżu Sirmione

Liczba drużyn


80-100

Obiekty sportowe


25 kilometrów od miejsca zakwaterowania

Kategorie wiekowe


Chłopcy

U12, U13, U14, U15, U17

Dziewczęta

U12, U13, U14, U15, U16, U18

PROGRAM

Niedziela

Przyjazd & Ceremonia Otwarcia

Witamy w rejonie jeziora Garda na północy Włoch! Po przybyciu oraz zakwaterowaniu w wiosce turniejowej Garda, zapraszamy do zapoznania się z lokalnymi atrakcjami. Po kolacji, trenerzy i liderzy drużyn uczestniczą w spotkaniu informacyjnym. Ostatnią atrakcją dnia dzisiejszego jest Ceremonia Otwarcia, gdzie czeka świetna muzyka, konfetti i mnóstwo zabawy.

Poniedziałek

Rozpoczęcie rywalizacji

Dzisiaj rozpoczynamy poważne rozgrywki piłkarskie. Załóż swoje korki, rozgrzej swoje mięśnie i przygotuj się do pierwszych meczów! Wieczorem zachęcamy do wzięcia udziału w specjalnych konkursach w wiosce turniejowej. Nie przegap okazji by zostać najmocniej kopiącym, najlepszym dryblerem bądź zawodnikiem z najlepszą techniką turnieju Limone Cup!

Wtorek

Kontynuacja rozgrywek

Rozpoczyna się kolejny dzień sportowych emocji. Po ciężkiej pracy na boisku możesz potrzebować odrobiny relaksu. Co powiesz na wizytę w parku rozrywki Gardaland i zabawę na największych i najszybszych rollercoasterach będących do dyspozycji? Ci, którzy będą chcieli obejrzeć rywalizację na najwyższym sportowym poziomie, będą musieli poczekać do jutra na dzień finałów, lub... pojechać na San Siro i zobaczyć mecz Serie A. Wybór należy do Ciebie!

Środa

Finały dla wszystkich drużyn

Dziś gramy o Wielki Finał! Daj z siebie wszystko i ciesz się zwycięstwem w turnieju. Mamy nadzieję, że będziesz miał jeszcze trochę energii na wieczór, bo będzie czekać na Ciebie coś specjalnego. Przyjdź i dołącz do imprezy Limone Cup Disco. Dobra muzyka, wyborowe towarzystwo i miejsce na parkiecie gwarantowane!

Czwartek

Wyjazd

Nadszedł ostatni dzień we Włoszech. Zjedz smaczne śniadanie i przygotuj się na podróż powrotną. Czujesz, że już chcesz przyjechać tu z powrotem za rok? Możesz zostać dzień dłużej i zwiedzić romantyczną Wenecję, piękne Veneto lub zrobić objazdówkę dookoła błękitnego jeziora Garda. Poznaj lepiej nasze rejony i czuj się zaproszony, by odwiedzić nas znowu za rok!

PIĘKNO REGIONU Jezioro Garda Park Rozrywki Gardaland Werona Wenecja Weneckie Kanały
PIĘKNO REGIONU
Czy już zakochałeś się w północnych Włoszech i chciałbyś zobaczyć więcej? Nie myśl zbyt długo i wyrusz w podróż po regionie! Bardolino, Lazise, Sirmione oraz wiele innych magicznych miejscowości i pięknych miejsc znajduje się tuż za rogiem i czeka na ich odkrycie.
Jezioro Garda
Największe i najczystsze jezioro północnej Italii, położone pomiędzy Mediolanem i Wenecją. Otoczone malowniczymi miasteczkami i kurortami popularnymi wśród turystów z całego świata. Nie wahaj się i odwiedź cały region w poszukiwaniu historycznych budowli oraz cudów natury charakterystycznych dla tego miejsca.
Park Rozrywki Gardaland
Jacyś poszukiwacze przygód na pokładzie? Jeśli tak, mamy dla Was coś wyjątkowego. Odwiedźcie Park Gardaland z mnóstwem atrakcji! Jak coś wybrać z tego ogromu szaleństwa? Mamy do zaoferowania trzy opcje: Fantasy dla małych marzycieli, Andventure dla wszystkich kochających przygody i Adrenaline dla poszukiwaczy mocnych wrażeń. Wybierajcie i bawcie się dobrze!
Werona
Kto nie zna historii miłości Romea i Julii? Odwiedzając Weronę, masz wyjątkową szansę stanąć na balkonie odtworzonym zgodnie z wyobraźnią Szekspira i poczuć się przez moment jak postać literacka. Nie kończ jednak na tym! Miasto sztuki, kolorowych festiwali oraz średniowiecznej architektury skrywa dużo więcej tajemnic i cudów niż mógłbyś przypuszczać.
Wenecja
Wenecja to miasto, którego zdecydowanie nie trzeba przedstawiać. Jedno z najbardziej wyjątkowych miejsc na świecie znajduje się w północno-wschodnich Włoszech. Charakterystyczne ze znanych na całym świecie kanałów, licznych zabytków i ruchów artystycznych. To miasto, które każdy powinien odwiedzić przynajmniej raz w życiu!
Weneckie Kanały
Podczas gdy mieszkańcy Wenecji przyzwyczaili się do ciągłego ruchu wodnego, dla turystów to wciąż coś niezwykłego. Tramwaje wodne, gondole, statki - wybierz odpowiedni środek transportu. Płynąc przez Canal Grande można obserwować architekturę i codzienne życie Wenecji.