Scroll to Content

O TURNIEJU

Gotowi na futbolowe emocje w Niemczech, u naszych sąsiadów, dla których piłka nożna to znacznie więcej niż dyscyplina sportu? Przyjedźcie z drużyną do Monachium i weźcie udział w niesamowitym międzynarodowym turnieju piłki nożnej o Puchar Bawarii! Poznajcie zespoły z różnych części świata i cieszcie się sportem i atrakcjami. Czekają na Was słynne precle i przygody!

Organizator


TorneiGiovanili

KATEGORIE WIEKOWE


CHŁOPCY

U-10, U-11, U-12, U-13, U-14, U-15, U-17

LOKALIZACJA


Germany - Munich

LICZBA DRUŻYN


75

OBIEKTY SPORTOWE


Unterschleißheim

Munich

ZAKWATEROWANIE


HOTEL***

HOTEL****

PROGRAM

Piątek

PRZYJAZD I ZAMELDOWANIE

Jesteśmy w Monachium, gdzie odbywa się kolejna edycja międzynarodowego turnieju piłkarskiego Bayern Soccer Cup. Po rejestracji i zameldowaniu w hotelu trenerzy są zaproszeni na powitalne spotkanie. Kto nie jest zmęczony podróżą niech wybierze się na wycieczkę po centrum miasta! Zacznijcie od serca Monachium - placu Mariackiego (Marienplatz) i kontynuujcie spacer w otoczeniu gotyckich budowli, klimatycznych kamieniczek i sklepików z pamiątkami.

SOBOTA

MECZE KWALIFIKACYJNE

Turniej czas zacząć. Drużyny szykują się do uroczystego otwarcia i parady. Przed nami mecze kwalifikacyjne i dużo emocji na boiskach. W międzyczasie wrato zaplanować zwiedzanie miasta. Co powiecie na wizytę w Olympia Park, albo wejście na wieżę, która pozwoli Wam spojrzeć na Monachium z wysokości 190 metrów!

Niedziela

FINAŁY I CEREMONIA ZAMKNIĘCIA

Nadszedł ostatni dzień zawodów sportowych. Po finale wszyscy uczestnicy są zaproszeni do wzięcia udziału w ceremonii wręczenia nagród. Niestety, nadszedł czas pożegnania. A może chcielibyście przeżyć jeszcze jedną przygodę w Niemczech? Dołączcie do wycieczki na Allianz Arena, stadionu FC Bayern. Odkryjcie piękno futbolu i pełne atrakcji muzeum sportowe na kolorowej arenie.

CENTRUM WIOSKA OLIMPIJSKA ALLIANZ ARENA ŚWIAT BMW
CENTRUM
Przybywając do stolicy Bawarii, zostawcie sobie trochę czasu, aby poznać to miejsce! Monachium jest znane jako centrum sztuki, technologii, kultury i edukacji. Swoją wędrówkę zacznijcie od centrum miasta, gdzie muzea, kościoły, galerie sztuki i sympatyczne zaułki czekają na Was!
WIOSKA OLIMPIJSKA
Czy chcielibyście przyjrzeć się historii Igrzysk Olimpijskich? Jeśli tak, odwiedźcie pięknie położoną i otoczoną zielenią wioskę olimpijską, która gościła tę największa imprezę sportowa latem 1792 roku. Dzisiaj to miejsce wciąż tętni życiem, dzięki organizowanym tam wielu wydarzeniom. To dobry pomysł na spacer pośród olimpijskich aren.
ALLIANZ ARENA
Co powiecie na wizytę na jednym z najsłynniejszych i najpiękniejszych stadionów w Europie? Dołączcie do trasy wycieczkowej po Allianz Arenie i poczujcie się jak gracze Bayernu Monachium. Zobaczcie miejsca na co dzień zarezerwowane tylko dla Roberta Lewandowskiego i jego kolegów z drużyny i cieszcie się atrakcjami przygotowanymi dla gości odwiedzających Allianz Arenę! Zdjęcie: wikipedia
ŚWIAT BMW
Motoryzacja Was kręci prawie tak jak futbol? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi "tak", to wycieczka do Świata BMW jest zdecydowanie czymś dla Was! W tym miejscu usłyszycie bicie serca marki BMW. Skorzystajcie z okazji odwiedzenia Muzeum BMW i odkryjcie historię tych wyjątkowych samochodów, motocykli i silników pięknie eksponowanych w industrialnych wnętrzach.