Scroll to Content

O TURNIEJU

Żądny sportowych emocji? Przyjedź do Barcelony - miasta, które oddycha piłką nożną i weź udział w turnieju Copa Catalunya!

Organizator


Euro-sportring

CF Tordera

Pierwsza edycja


1988

OBIEKTY SPORTOWE


Blanes Resort

LOKALIZACJA


Hiszpania – Costa Brava

LICZBA DRUŻYN


70

ZAKWATEROWANIE


HOTELE

KATEGORIE WIEKOWE


CHŁOPCY

U-13, U-15, U-17, U-19

PROGRAM

PONIEDZIAŁEK

PRZYJAZD I ZAMELDOWANIE

Witamy w Barcelonie, mieście futbolu i sztuki! Meldujemy się w swoich hotelach i udajemy się na pierwszy wspólny obiad. Spotkanie organizacyjne dla trenerów. Wieczorem czas wolny dla każdego, kto chce odpocząć po podróży, zapoznać się z okolicą i przygotować na nadchodzące piłkarskie wyzwania.

WTOREK

Rozpoczęcie turnieju i ceremonia otwarcia

Pierwsze sportowe emocje na Copa Catalunya! Rozpoczynamy rywalizację pomiędzy zespołami we wszystkich grupach wiekowych. Ceremonia otwarcia i oficjalne zdjęcie na rozpoczęcie turnieju pozwoli nam zapamiętać ten dzień jeszcze lepiej.

ŚRODA

FAZA GRUPOWA

Rozgrywki grupowe trwają w najlepsze. Na tych, którzy wylali już siódme poty na boisku, czeka odpoczynek na plaży i lokalne atrakcje. Jedną z możliwych atrakcji jest wycieczka na stadion Camp Nou, gdzie na co dzień występują największe gwiazdy piłki nożnej!.

CZWARTEK

FAZA FINAŁOWA

Rywalizacja grupowa powoli dobiega końca i już wkrótce poznamy uczestników fazy Playoff A i B. Do pierwszej z nich awans uzyskują dwie najlepsze drużyny z każdej grupy. W drugiej znajdą się wszystkie pozostałe zespoły. A po meczach oczywiście czas wolny!

PIĄTEK

FINAŁY

Przed nami finałowe rozgrywki i ostatnie sportowe emocje w tym turnieju. Po ostatnim gwizdku sędziego, wszyscy udajemy się na pożegnalny lunch. Tuż po nim uczestnicy odbierają medale i nagrody. Mamy nadzieję, że wszyscy spotkamy się w Hiszpanii już za rok!

SOBOTA

WYJAZD

To już koniec piłkarskiego święta! Macie jeszcze trochę czasu dla siebie, aby złapać promienie hiszpańskiego słońca i odwiedzić jakieś ciekawe miejsce.

Barcelona City Camp Nou Güell Park SAGRADA FAMILIA
Barcelona City
Camp Nou
The largest European and the second largest football stadium in the world, which is a home facility of FC Barcelona since its completion in 1957. During the tour, everyone can not only enter the field from the tunnel normally reserved only for the football players, but also sit on the first team bench and look at the field from the commentary box. In the museum located inside, we can see all the trophies and learn history of the club in the interactive form.
Güell Park
SAGRADA FAMILIA
The last and the greatest work by Antoni Gaudi, Catalan architect famous from Art Nouveau and Gothic forms. His main idea was to combine Christian symbolism with the elements of nature in the unique style, imparting the outstanding grandeur to the construction. Sudden death at the age of 73 stopped his work. In 2010 consecrated and proclaimed by Pope Benedict XVI as a minor basilica, Sagrada Familia is planned to be entirely finished in the first third of the 21st century.

ZAPYTAJ O OFERTĘ

Wypełnij formularz - wkrótce się skontaktujemy

Wpisz nazwę turnieju