Scroll to Content

O TURNIEJU

Ktoś chętny na sportowe emocje w otoczeniu turkusowego morza i słonecznych plaż? Przyjedźcie do Chorwacji i dołączcie do międzynarodowego turnieju piłki nożnej Fažana Brioni Kup! Czekają wyśmienite rozgrywki z drużynami z różnych stron świata i wiele przygód w czasie wolnym.

Organizator


TorneiGiovanili

KATEGORIE WIEKOWE


CHŁOPCY

U-10, U-11, U-12, U-13, U-15

LOKALIZACJA


CHORWACJA - Fažana (Istria)

LICZBA DRUŻYN (2018)


56

OBIEKTY SPORTOWE


Fažana/Pula

ZAKWATEROWANIE


Domki (mobile homes)

Apartamenty

PROGRAM

ŚRODA

PRZYJAZD I ZAMELDOWANIE

Witajcie w Fažanie! To malownicze chorwackie miasto w tych staje się centrum piłki nożnej Istrii. Po przyjeździe i zameldowaniu w hotelu, trenerzy są zaproszeni na pierwsze spotkanie z Organizatorami, na którym zostaną przedstawione informacje dotyczące turnieju. Życzymy miłego pobytu w Chorwacji!

CZWARTEK

FAZA GRUPOWA

Dzisiaj startują mecze fazy grupowej we wszystkich kategoriach wiekowych. Po pierwszych emocjach na boisku Organizatorzy zapraszają drużyny do wzięcia udziału w inauguracyjnym wspólnym wieczorze z atrakcjami. To świetna okazja na poznanie nowych przyjaciół i dobrą zabawę!

Piątek

MECZE KWALIFIKACYJNE

Rywalizacja piłkarska nabiera tempa. Po meczach macie czas wolny na korzystanie z tego, co wybierzecie. Może spacer po centrum miasta albo wzdłuż wybrzeża? Złapcie promienie słońca i zakochajcie się w krajobrazie Fažany.

SOBOTA

MECZE KWALIFIKACYJNE

Trwa trzeci dzień zawodów! Dajcie z siebie wszystko na boisku, jeśli jutro chcecie zagrać o najważniejsze trofeum. Przed decydującymi rozgrywkami wybierzcie się do aquaparku z wodnymi atrakcjami. Pomoże Wam to zebrać siły i zrelaksować się przed wymagającym dniem finałów.

Niedziela

FINAŁY I ROZDANIE NAGRÓD

Jesteście już tylko krok od ostatniej części wyścigu po puchar Fažana Brioni! To będą zacięte mecze, w których dacie z siebie wszystko, ale pamiętajcie też o walce fair play. Po meczach organizatorzy zapraszają wszystkie ekipy na ceremonię wręczenia nagród i podsumowanie turnieju. A co potem? Dołączcie do wycieczki do uroczej Puli i cieszcie się jej architekturą, krajobrazami i zabytkami. Uśmiechnijcie się - to Wasze wakacje nad Adriatykiem!

Istria Fazana Rovinj Pula Vrsar Kraby i inne specjały
Istria
Największy półwysep na Morzu Adriatyckim należący do Słowenii, Włoch oraz Chorwacji. Uwielbiana i często odwiedzana przez turystów chorwacka część Istrii jest znana z pięknych krajobrazów i prawdziwych pereł średniowiecznej architektury. Nie kończ jednak swojego zwiedzania na najpopularniejszych resortach Istrii. Wejdź głębiej i odkryj jej naturalne piękno!
Fazana
To małe miasteczko zlokalizowane w rejonie Istrii jest letnim rajem. Jest to idealne miejsce dla poszukujących ucieczki od zgiełku i hałasów miejskiego życia. Przyjedź i ciesz się długimi spacerami po pięknych plażach i nadmorskich bulwarach oraz aromatem pysznej kawy podawanej w starym mieście Fazany!
Rovinj
Miasto zlokalizowane w zachodniej części Istrii, charakteryzującej się dobrami naturalnymi oraz działającym portem rybackim. Przyjeżdżając tu bądź gotów na niesłabnący podziwdla zapierającej dech w piersiach scenerii i architektury tego miejsca. Przejdź się ulicą Grisia, wiodącą do kościoła świętej Eufemii zlokalizowanego na szczycie miasta.
Pula
Największe miasto regionu, znane z budynków pochodzących z czasów starożytnego Rzymu, jak również z głęboko zakorzenionej tradycji rybackich i winiarskich. Będąc w Puli możesz chcieć zobaczyć rzymski amfiteatr, Łuk Sergiusza i wiele świątyni rozrzuconych po całym mieście. Przy tym wszystkim nie zapomnij o szerokich plażach i krystalicznie czystej wodzie morskiej czekającej w pobliżu!
Vrsar
Jedno z cichszych Istriańskich miast, usytuowane w zachodniej części półwyspu. Turyści pragnący relaksu mogą otwarcie korzystać z lokalnych plaż Vrsaru. Poza plażami miasto oferuje historyczne pomniki, kościoły, jak również historyczną bramę miasta.
Kraby i inne specjały
Istria to nie tylko czarujące krajobrazy i majestatyczne pomniki z czasów antycznych i średniowiecznych. Dzięki naturalnym zasobom Istrii oraz jej bogatym tradycjom winiarskim i rybackim, można tu odnaleźć raj na talerzu. Spróbuj i zakochaj się w istriańskich lokalnych specjałach!