Scroll to Content

O TURNIEJU

Witamy na największym turnieju na świecie – Gothia Cup. To właśnie w szwedzkim Göteborgu będziecie rywalizować z drużynami z całego świata. Zapierające dech w piersiach krajobrazy Skandynawii i turniej na najwyższym poziomie – witajcie na Gothia Cup!

Organizator


Gothia Cup

EDYCJA


46.

LICZBA DRUŻYN


1700

LOKALIZACJA


Szwecja - GÖTEBORG

ZAKWATEROWANIE


SZKOŁY

HOTELE

KATEGORIE WIEKOWE


CHŁOPCY

U-11, U-12, U-13, U-14, U-15, U-16, U-17, U-18

DZIEWCZYNY

U-11, U-12, U-13, U-14, U-15, U-16, U17, U-18

OBIEKTY SPORTOWE


Heden Center

Stadion Nya Ullevi - CEREMONIA OTWARCIA I FINAŁY

Stadion Gamla Ullevi - Finaly

Inne

PROGRAM

Niedziela

PRZYJAZD I ZAMELDOWANIE

Witamy w Göteborgu, drugim największym mieście Szwecji. Zanim wyruszycie na oglądanie okolicy, zakwaterujcie się i zarejestrujcie drużynę w punkcie informacyjnym Heden Central. Po wspólnym obiedzie zapraszamy do Gothia Heden Center - strefy z atrakcjami dla całego teamu. Przed Wami tydzień pełen emocji na najwyższym poziomie!

PONIEDZIAŁEK

CEREMONIA OTWARCIA I ROZPOCZĘCIE TURNIEJU

Mówi się, że każdy poniedziałek to nowy początek. Nadszedł czas, aby rozpocząć fazę grupową turnieju. W ferworze piłkarskich emocji nie zapomnijcie o procedurze kontroli wieku, która ma miejsce do godziny 19:00. Wieczorem wszyscy są zaproszeni do wzięcia udziału w Ceremonii Otwarcia na stadionie Nya Ullevi. To niesamowita okazja, aby doświadczyć różnorodności kulturowej i narodowej w towarzystwie muzyki, tańca i fajerwerków!

WTOREK

ROZGRYWKI GRUPOWE I IMPREZA DLA OPIEKUNÓW

Trwa 2. dzień fazy grupowej. Jeśli macie jeszcze trochę energii, polecamy odwiedzić Muzeum Volvo, znajdujące się w parku przemysłowym Arendal. Wieczorem organizatorzy zapraszają opiekunów drużyn na Gothia Leaders Party na arenie Scandinavium. Niezapomniana atmosfera i pyszne jedzenie gwarantowane!

ŚRODA

POCZĄTEK FAZY PLAY-OFF

Dzisiaj walczymy w ostatnich meczach fazy grupowej i przechodzimy do fazy play-off. Aby trochę się rozerwać i odpocząć po dniu spędzonym na boisku, poznajcie kolejne atrakcje. Co powiecie na wizytę w parku rozrywki Liseberg i ściganie się z wiatrem na największych rollercoasterach w Skandynawii?

CZWARTEK

FAZA PLAY-OFF

Grupy A i B kontynuują rywalizację w fazie play-off. Nie zapominajcie o Gothia Heden Center, strefie pełnej atrakcji dla wszystkich uczestników. Chcecie więcej? Proszę bardzo. Macie okazję odwiedzenia monumentalnej Twierdzy Bohus, która znajduje się zaledwie 20 minut jazdy autobusem od Göteborga. Poznajcie bogatą historię tego niesamowitego regionu.

Piątek

FAZA PLAY-OFF

Drużyny z grup A i B kontynuują rywalizację w fazie play-off. Nie zapomnijcie o zrobieniu sobie chociaż krótkiej przerwy i odwiedzeniu kolejnych atrakcji w okolicy.

SOBOTA

FINAŁY A I B

Dziś rano musimy ustawić budziki na wczesną godzinę! Pierwsza gra w play off zaczyna się o 8 rano w Heden. Natomiast o 8:30 startują finały z grupy A na Gamla Ullevi Stadium. Finały grupy będą rozgrywane zarówno na Gamla Ullevi, jak i na SKF Arena. Kiedy skończy się gorączka futbolu i emocje sportowe nieco opadną, zwycięzcy otrzymają medale i trofea. Mamy nadzieję, że świetnie się bawiliście w Goeteborgu!

Göteborg LISEBERG TWIERDZA BOHUS MUZEUM VOLVO
Göteborg
Spacerowanie po Göteborgu to ciągła podróż z górki i pod górkę. W mieście znajduje się wiele kanałów i mostków. Świetną atrakcją dla turystów jest zwiedzanie z wykorzystaniem rowerków wodnych. Na szczycie budynku Lilla Bommen, znajduje się punkt widokowy, z którego można podziwiać port oraz centrum miasta.
LISEBERG
Głodny ekstremalnych emocji? Liseberg, najwspanialszy park rozrywki w Skandynawii czeka na Ciebie tuż za rogiem! Możesz tu zażyć zapierających dech w piersiach przejażdżek, a także wielu innych atrakcji a nawet przedstawień teatralnych. Od przerażających rollercoasterów takich jak Balder lub Valkyria po spokojne Fiske turen albo Blomsterkarusellen - każdy znajdzie tu coś dla siebie, by wspaniale spędzić czas.
TWIERDZA BOHUS
Chciałbyś obejrzeć historię nigdy niekończących się konfliktów, krwawych inwazji oraz nieudanych prób zdobycia twierdzy, wybudowanej na północnej granicy norwesko-szwedzkiej? Dołącz do wycieczki na Twierdzę Bohus w Kungälv i odkryj, co jej mury obronne mają Ci do powiedzenia. To miejsce przetrwało więcej królów, wojowników, oblężeń i eksplozji niż możesz sobie wyobrazić!
MUZEUM VOLVO
Są tu jacyś fani motoryzacji? Jeśli tak, to na pewno musicie zajrzeć do Muzeum najpopularniejszego auta w Szwecji. To miejsce przedstawia nie tylko najciekawsze modele samochodów, ale prowadzi także do Volvo Ocean Race i oferuje wiele tymczasowych wystaw.

ZAPYTAJ O OFERTĘ

Wypełnij formularz - wkrótce się skontaktujemy

Wpisz nazwę turnieju