Scroll to Content

O TURNIEJU

Żądny sportowych emocji? Przyjedź do Barcelony - miasta, które oddycha piłką nożną i weź udział w turnieju IberCup!

Organizator


IBERCUP

Pierwsza edycja


2014

OBIEKTY SPORTOWE


Top Ten

LOKALIZACJA


Hiszpania – Costa Brava

LICZBA DRUŻYN


180

ZAKWATEROWANIE


HOTELE

KATEGORIE WIEKOWE


CHŁOPCY

U-10, U-11, U-12, U-13, U-14, U-15, U-16

PROGRAM

PONIEDZIAŁEK

PRZYJAZD I ZAMELDOWANIE

Witamy w Barcelonie, mieście futbolu i sztuki! Meldujemy się w swoich hotelach i udajemy się na pierwszy wspólny obiad. Dokładną godzinę posiłku poda obsługa hotelowa. Wieczorem czas wolny dla każdego, kto chce odpocząć po podróży, zapoznać się z okolicą i przygotować na nadchodzące piłkarskie wyzwania.

WTOREK

Rozpoczęcie turnieju

Pierwsze sportowe emocje na Top Ten! Rozpoczynamy rywalizację pomiędzy zespołami we wszystkich grupach wiekowych w systemie każdy z każdym. Oficjalne zdjęcie na rozpoczęcie turnieju pozwoli nam zapamiętać ten dzień jeszcze lepiej.

ŚRODA

FAZA GRUPOWA

Rozgrywki grupowe trwają w najlepsze. Na tych, którzy wylali już siódme poty na boisku, czeka odpoczynek na plaży i lokalne atrakcje. Jedną z nich jest wycieczka na stadion Camp Nou, gdzie na co dzień występują największe gwiazdy piłki nożnej!.

CZWARTEK

KONIEC FAZY GRUPOWEJ

Rywalizacja grupowa powoli dobiega końca i już wkrótce poznamy uczestników fazy Playoff A i B. Do pierwszej z nich awans uzyskują dwie najlepsze drużyny z każdej grupy. W drugiej znajdą się wszystkie pozostałe zespoły. Jeszcze tego samego dnia wieczorem na boisko wbiegną nasi liderzy i zaprezentują swoje piłkarskie umiejętności! Wszystkim zainteresowanym bezpośrednim udziałem w meczu przypominamy o konieczności zapisów i przyniesieniu własnego sprzętu.

Piątek

POCZĄTEK FAZY PLAY-OFF

Dziś wkraczamy w decydującą fazę turnieju! Drużyny, które znalazły się w grupie Playoff B rozgrywają dzisiaj swoje ostatnie mecze. W Playoff A toczy się rywalizacja pomiędzy zespołami w kategorii 7v7.

SOBOTA

FINAŁY I CEREMONIA ZAMKNIĘCIA

Przed nami ostatnie sportowe emocje w tym turnieju. W finałach Playoff A zmierzą się najlepsze drużyny w kategorii 11v11. Po ostatnim gwizdku sędziego, wszyscy udajemy się na pożegnalny lunch. Tuż po nim uczestnicy odbierają medale i nagrody. Mamy nadzieję, że wszyscy spotkamy się w Hiszpanii już za rok!

Barcelona City Camp Nou Güell Park SAGRADA FAMILIA
Barcelona City
Camp Nou
The largest European and the second largest football stadium in the world, which is a home facility of FC Barcelona since its completion in 1957. During the tour, everyone can not only enter the field from the tunnel normally reserved only for the football players, but also sit on the first team bench and look at the field from the commentary box. In the museum located inside, we can see all the trophies and learn history of the club in the interactive form.
Güell Park
SAGRADA FAMILIA
The last and the greatest work by Antoni Gaudi, Catalan architect famous from Art Nouveau and Gothic forms. His main idea was to combine Christian symbolism with the elements of nature in the unique style, imparting the outstanding grandeur to the construction. Sudden death at the age of 73 stopped his work. In 2010 consecrated and proclaimed by Pope Benedict XVI as a minor basilica, Sagrada Familia is planned to be entirely finished in the first third of the 21st century.