Scroll to Content

O TURNIEJU

Brazylia po raz pierwszy! Przyjedźcie do Porto Alegre i doświadczcie na własnej skórze, czym jest futbol dla Brazylijczyków!

Organizator


IBERCUP

KATEGORIE WIEKOWE


CHŁOPCY

U-9, U-10, U-11, U-12, U-13

Termin


21 – 27 STYCZNIA 2021

PIERWSZA EDYCJA


2019

LOKALIZACJA


Brazylia - Porto Alegre

LICZBA DRUŻYN


150

OBIEKTY SPORTOWE


Soccer Complex Eldorado

Soccer Complex Cristal

ZAKWATEROWANIE


Hotel

Drużyny Elite


Santos FC

GREMIO PORTO ALEGRE

FLAMENGO RIO DE JANEIRO

PROGRAM

PONIEDZIAŁEK

PRZYJAZD I ZAMELDOWANIE

Cześć, Brazylio! Witamy w Porto Alegre, gdzie musicie skosztować churrasco - tradycyjnego pieczonego mięsa i wypić szklankę chimarrão - mocnej herbaty na bazie yerba mate. Zameldujcie się w hotelu i dołączcie do wspólnego obiadu. Przez następnych kilka dni Wasze życie będzie tak kolorowe, jak miasto w karnawale.

WTOREK

CEREMONIA OTWARCIA I ROZPOCZĘCIE TURNIEJU

Dziś rozpoczynamy mecze grupowe we wszystkich kategoriach wiekowych. Wieczorem wszyscy są zaproszeni do uczestniczenia w uroczystej Ceremonii Otwarcia, podczas której spotkacie nowych przyjaciół z całego świata. Ponieważ miasto znane jest z różnorodności etnicznej, możemy być pewni, że wydarzenie to doskonale odzwierciedli codzienne życie w Porto Alegre.

ŚRODA

FAZA GRUPOWA

Faza grupowa trwa w najlepsze. Zawodnicy coraz pewniej czują się na stadionie i prezentują kunszt piłkarski. Po meczach czas na relaks i zwiedzanie. Pomyślcie o uczestnictwie w wycieczce na Stadion Internacional lub Grêmio. Zobaczcie także poniżej, co jeszcze miasto oferuje swoim gościom!

CZWARTEK

Mecz opiekunów drużyn

Dzisiaj, oprócz gier w grupie, zobaczymy naszych trenerów w akcji! Wieczorem zapraszamy na mecz Opiekunów Drużyn! Poza tym zespoły mogą spędzać wolny czas np. w atrakcyjnym Muzeum Nauki i Technologii. Świetna okazja na pomyślenie o czymś innym niż piłka nożna.

Piątek

FAZA PLAY-OFF

Dziś rozpoczyna się faza play-off (rano dokończenie meczów grupowych). Po południu można wybrać się na wycieczkę do Gramado, największego centrum turystycznego Rio Grande do Sul i jednego z najważniejszych miast w Brazylii. Pamiętajcie, że na tę wycieczkę trzeba zapisać drużynę na miesiąc przed turniejem.

SOBOTA

FAZA PLAY-OFF I FINAŁY B

Koncentrujemy się całkowicie na turnieju. W play-off grupy B rozgrywane są ostatnie mecze. W grupie A, do którego zakwalifikowały się najlepsze zespoły, rywalizacja trwa. Zwycięzców poznamy już jutro!

Niedziela

FINAŁY A I CEREMONIA ZAMKNIĘCIA

Po tygodniu rywalizacji nadszedł czas na finał finałów! Po ostatnich strzałach napastników i dramatycznych paradach bramkarskich gratulujemy zwycięzcom i przygotowujemy się do Ceremonii Zamknięcia. Dodajmy, że wszyscy gracze otrzymają od Organizatorów upominki. Mamy nadzieję, że ten magiczny turniej na długo zapadnie w Waszej pamięci! Do zobaczenia na kolejnym turnieju IberCup.

Stadion GREMIO MUZEUM NAUKI I TECHNOLOGII GRAMADO Stadion Beira-Rio
Stadion GREMIO
Jeden z najnowocześniejszych stadionów w Ameryce Południowej, na którym rozgrywane są mecze ligowe i międzynarodowe. Weź udział w wycieczce i odwiedź zakamarki stadionu oraz wstąp do Muzeum Gremio, gdzie znajdziesz trofea, zdjęcia i filmy związane z tym miejscem. Foto: Dearaújo
MUZEUM NAUKI I TECHNOLOGII
Muzeum należy do Uniwersytetu PUCRS i w sposób interaktywny prezentuje wiedzę o Ziemi, wszechświecie, człowieku i środowisku. Odwiedzający mogą nie tylko podziwiać eksponaty z zakresu zoologii, botaniki, paleontologii i archeologii, ale także przeprowadzać własne eksperymenty i dosłownie dotknąć nauki!
GRAMADO
W mieście Gramado zarówno poszukiwacze przygód, jak i miłośnicy przyrody znajdą coś dla siebie. Dzieci będą mogły skorzystać z okazji odwiedzenia miniaturowego miasta MiniMundo, domu Świętego Mikołaja lub fabryki zabawek. Starsi turyści mogą wybrać jedno z muzeów, takie jak Chocolate, Motorcycle lub Medieval Museum. Ci, którzy potrzebują spokoju i ciszy, mogą wybrać się na spacer nad Czarnym Jeziorem lub przez Dolinę Quilombo.
Stadion Beira-Rio