Scroll to Content

O TURNIEJU

Witamy w Cascais, słonecznej miejscowości położonej kilkanaście minut od Lizbony. Ostrzegamy - w tym turnieju grożą Wam malownicze widoki, szerokie plaże i piękny futbol! Każdego roku do Portugalii przyjeżdżają najlepsze drużyny, tj. Real Madryt, FC Barcelona, Manchester City czy Juventus Turyn. Twój zespół może zagrać przeciw najlepszym!

Organizator


IBERCUP

KATEGORIE WIEKOWE


CHŁOPCY

U-9, U-10, U-11, U-12, U-13, U-14, U-15

LOKALIZACJA


Portugalia - Cascais

LICZBA DRUŻYN


200

ZAKWATEROWANIE


Hotel

Bungalowy

School

OBIEKTY SPORTOWE


Dramático – Torre

Fontainhas

Salesianos Estoril

KLUBY ELITE


Real Madryt

Juventus Turyn

PSG

Manchester City

PROGRAM

Niedziela

PRZYJAZD I ZAMELDOWANIE

Witamy w Cascais, przepięknym miasteczku nad Oceanem Atlantyckim, słynącym z długich, piaszczystych plaż. W nadchodzących dniach zawładnie nim piłka nożna. Po przybyciu i zameldowaniu w miejscach zakwaterowania, będziecie wspólni z nowymi przyjaciółmi z innych klubów świętować pierwszy posiłek w Portugalii. Zrelaksujcie się i przygotujcie na sportową przygodę!

PONIEDZIAŁEK

CEREMONIA OTWARCIA I ROZPOCZĘCIE TURNIEJU

Czas na granie! Rozpoczynamy turniej w grupach A-H. O godzinie 20.00 wszyscy są zaproszeni do wzięcia udziału w Ceremonii Otwarcia w Mercado da Vila. Rynek, który zwykle pachnie świeżymi owocami i warzywami, będzie gościł młodych piłkarzy z całego świata. Przyjdź i zobacz barwną paradę narodów i ciesz się różnorodnością kulturową!

WTOREK

FAZA GRUPOWA I MECZ GWIAZD

Rywalizacja na etapie grupowym nabiera tempa. Po meczach czas na wypoczynek i przyjemności. Nie przegapcie okazji, aby skorzystać ze słynnych plaż Cascais. A może zdecydujecie się na lekcję surfowania w falach Atlantyku? Wszyscy zainteresowani mogą również dołączyć do wycieczki na stadiony Benfiki lub Sportingu w Lizbonie. Na godz. 20.00 zaplanowany jest turniejowy Mecz Gwiazd na obiekcie Silesianos (Estoril).

ŚRODA

KONIEC FAZY GRUPOWEJ I MECZ OPIEKUNÓW

Drużyny walczą o cenne punkty w ostanich meczach fazy grupowej i przechodzą do fazy play-off. Po południu trenerzy, którzy zgłosili się do meczu liderów, będą rywalizować na boisku Salesianos. Zachęcamy do maksymalnego wykorzystania czasu wolnego. Może odwiedzicie Lizbonę lub weźmiecie udział w wycieczce do sanktuarium w Fatimie? Oferta jest naprawdę bogata - każdy znajdzie w Portugalii coś dla siebie.

CZWARTEK

FAZA PLAY-OFF

Zbliżamy się do ostatecznych rozstrzygnięć turnieju. Drużyny, które zakwalifikowały się w play-offach do grupy B, dzisiaj kończą zmagania. Najlepsze drużyny z grup A-D również grają w swoich finałach.

Piątek

FINAŁY I CEREMONIA ZAMKNIĘCIA

Wszystko, co dobre, kiedyś się kończy. Chłopcy z kategorii E, F i G grają dzisiaj swoje finały. Przed nami już tylko lunch w Portugalii i udział w ceremonii rozdania nagród. Satysfakcja z wysiłku i każdej kropli potu pozostawionej na boisku to najlepsza nagroda! Dziękujemy za wspaniały turniej z Waszym udziałem!

LIZBONA Estádio da Luz CASCAIS SANKTUARIUM W FATIMIE STADION SPORTINGU LIZBONA MUZEUM MORSKIE
LIZBONA
Będąc tak blisko stolicy Portugalii, nie przegap okazji, aby ją zwiedzić! Jedno z najstarszych miast na świecie łączy style architektury z minionych epok. Łatwo tu się zagubić w krętach uliczkach miasta i poznać się skarbami ukrytymi za rogiem. Kościoły, katedry, pchli targ lub artystyczne ulice Alfamy - odkryj Lizbonę na swój sposób!
Estádio da Luz
Stadion Benfiki został zbudowany, aby gościć drużyny występujące w finałach UEFA EURO 2014. To rok był wyjątkowy dla tego miejsca - odbył się tu również finał Ligi Mistrzów pomiędzy Realem Madryt i Atletico Madryt. Dziś, oprócz emocji sportowych, oferuje swoim odwiedzającym specjalne wycieczki z przewodnikiem w miejsca niedostępne dla publiczności. Ci, którzy chcą poznać historię tego miejsca, są zaproszeni do odwiedzenia muzeum znajdującego się w środku.
CASCAIS
SANKTUARIUM W FATIMIE
Jeden z najważniejszych celów pielgrzymek na świecie. Oprócz głównego sanktuarium, odwiedzamy bazylikę Matki Bożej Różańcowej, Muzeum oraz interesujące wystawy. Miejsce, w któym można zatopić się we własnych myślach.
STADION SPORTINGU LIZBONA
Zbudowany na potrzeby turnieju UEFA EURO 2004 stadion Sportingu Lizbona jest uważany za jeden z najbardziej awangardowych obiektów sportowych na świecie. Podczas specjalnej wycieczki entuzjaści piłki nożnej mogą wyjść tunelem na murawę, podobnie jak Cristiano Ronaldo, który zagrał swój ostatni mecz dla Sportingu Lizbona z Manchesterem United. Trybuny VIP, sala konferencyjna i szatnie zawodników są również dostępne dla zwiedzających. Foto: Edgar Jiménez
MUZEUM MORSKIE
Muzeum Morza w Cascais poświęcone jest podwodnej naturze i trudnej sztuce rybołóstwa. Możemy nie tylko obserwować tam stroje rybaków, ale także poznać sprzęt, z którego korzystają w codziennej pracy. Są tu także wystawy poświęcone zwierzętom i życiu, które rozwija się w oceanie.