Scroll to Content

O TURNIEJU

Ktoś chętny na sportowe emocje w otoczeniu turkusowego morza i słonecznych plaż? Przyjedźcie do Chorwacji i dołączcie do międzynarodowego turnieju piłki nożnej Jadran Cup! Czekają wyśmienite rozgrywki z drużynami z różnych stron świata i wiele przygód w czasie wolnym.

Organizator


Euro-sportring

NK Veli Vrh

KATEGORIE WIEKOWE


CHŁOPCY

U-9, U-11, U-12, U-13, U-14, U-15, U-17

LOKALIZACJA


CHORWACJA - Umag

LICZBA DRUŻYN (2018)


80

OBIEKTY SPORTOWE


CENTRUM SPORTOWE W UMAGU

ZAKWATEROWANIE


Domki (mobile homes)

Apartamenty

PROGRAM

CZWARTEK

PRZYJAZD I ZAMELDOWANIE

Witajcie w Chorwacji! Po przyjeździe i zameldowaniu w hotelu, trenerzy są zaproszeni na pierwsze spotkanie z Organizatorami, na którym zostaną przedstawione informacje dotyczące turnieju. Życzymy miłego pobytu w Chorwacji!

Piątek

FAZA GRUPOWA

Dzisiaj startują mecze fazy grupowej we wszystkich kategoriach wiekowych. Rywalizacja piłkarska nabiera tempa. To świetna okazja na poznanie nowych przyjaciół i dobrą zabawę! Po meczach macie czas wolny na korzystanie z tego, co wybierzecie. Może spacer po centrum miasta albo wzdłuż wybrzeża? Złapcie promienie słońca i zakochajcie się w krajobrazie Istrii.

SOBOTA

FAZA FINAŁOWA I CEREMONIA ZAMKNIĘCIA

Dzisiaj wielkie finał! Dajcie z siebie wszystko na boisku, jeśli chcecie wygrać najważniejsze trofeum! To będą zacięte mecze, w których dacie z siebie wszystko, ale pamiętajcie też o walce fair play. Po meczach organizatorzy zapraszają wszystkie ekipy na ceremonię wręczenia nagród i podsumowanie turnieju.

Niedziela

WYJAZD

Dzisiaj wyjazd. Możecie spędzić jeszcze jeden dzień w pięknej pogodzie. Uśmiechnijcie się - to Wasze wakacje nad Adriatykiem!

Istria Fazana Rovinj Pula Vrsar Kraby i inne specjały
Istria
Największy półwysep na Morzu Adriatyckim należący do Słowenii, Włoch oraz Chorwacji. Uwielbiana i często odwiedzana przez turystów chorwacka część Istrii jest znana z pięknych krajobrazów i prawdziwych pereł średniowiecznej architektury. Nie kończ jednak swojego zwiedzania na najpopularniejszych resortach Istrii. Wejdź głębiej i odkryj jej naturalne piękno!
Fazana
To małe miasteczko zlokalizowane w rejonie Istrii jest letnim rajem. Jest to idealne miejsce dla poszukujących ucieczki od zgiełku i hałasów miejskiego życia. Przyjedź i ciesz się długimi spacerami po pięknych plażach i nadmorskich bulwarach oraz aromatem pysznej kawy podawanej w starym mieście Fazany!
Rovinj
Miasto zlokalizowane w zachodniej części Istrii, charakteryzującej się dobrami naturalnymi oraz działającym portem rybackim. Przyjeżdżając tu bądź gotów na niesłabnący podziwdla zapierającej dech w piersiach scenerii i architektury tego miejsca. Przejdź się ulicą Grisia, wiodącą do kościoła świętej Eufemii zlokalizowanego na szczycie miasta.
Pula
Największe miasto regionu, znane z budynków pochodzących z czasów starożytnego Rzymu, jak również z głęboko zakorzenionej tradycji rybackich i winiarskich. Będąc w Puli możesz chcieć zobaczyć rzymski amfiteatr, Łuk Sergiusza i wiele świątyni rozrzuconych po całym mieście. Przy tym wszystkim nie zapomnij o szerokich plażach i krystalicznie czystej wodzie morskiej czekającej w pobliżu!
Vrsar
Jedno z cichszych Istriańskich miast, usytuowane w zachodniej części półwyspu. Turyści pragnący relaksu mogą otwarcie korzystać z lokalnych plaż Vrsaru. Poza plażami miasto oferuje historyczne pomniki, kościoły, jak również historyczną bramę miasta.
Kraby i inne specjały
Istria to nie tylko czarujące krajobrazy i majestatyczne pomniki z czasów antycznych i średniowiecznych. Dzięki naturalnym zasobom Istrii oraz jej bogatym tradycjom winiarskim i rybackim, można tu odnaleźć raj na talerzu. Spróbuj i zakochaj się w istriańskich lokalnych specjałach!

ZAPYTAJ O OFERTĘ

Wypełnij formularz - wkrótce się skontaktujemy

Wpisz nazwę turnieju