Scroll to Content

O TURNIEJU

Czy chciałbyś grać w piłkę nożną na międzynarodowym turnieju w zapierającym dech w piersiach Tyrolu? Zabierz drużynę do Austrii i stańcie się częścią turnieju Mozart Trophy! Emocje piłkarskie i niezapomniane wspomnienia gwarantowane!

Organizator


Euro-sportring

Others

KATEGORIE WIEKOWE


CHŁOPCY

U-8, U-9, U-10, U-11, U-12, U-13, U-15

ZAKWATEROWANIE


Austria - Salzburg

LICZBA DRUŻYN


100

OBIEKTY SPORTOWE


Salzachsee Sports Park

ZAKWATEROWANIE


Hostel

PROGRAM

Piątek

PRZYJAZD I ZAMELDOWANIE

Witamy na turnieju piłkarskim w Austrii, świetnie zorganizowanym w malowniczym regionie Salzburga. Po przyjeździe i zameldowaniu się w hotelu zapraszamy trenerów na powitalne spotkanie informacyjne. Na popołudnie zaplanowano jeszcze jedną atrakcję, tym razem dla wszystkich uczestników. Organizatorzy turnieju zapraszają na barwną ceremonię otwarcia połączoną z paradą drużynową. Będzie się działo!

SOBOTA

MECZE KWALIFIKACYJNE

Ruszają mecze fazy kwalifikacyjnej. Będziecie grać zarówno na naturalnych, jak i sztucznych murawach, zawsze w otoczeniu oszałamiającej przyrody. Po sportowych emocjach koniecznie wybierzcie się na spacer po Salzburgu. Znajdziecie tam wiele atrakcji sportowych i turystycznych. Cieszcie się swoim pobytem w Austrii!

Niedziela

FINAŁY I ROZDANIE NAGRÓD

Uwaga - dziś finały! Po ostatnich meczach w Mozart Trophy, wszystkie zespoły wezmą udział w ceremonii wręczenia nagród. Zachowajcie najlepsze wspomnienia z Austrii i powróćcie tu za rok!

PONIEDZIAŁEK

WYJAZD

Na zakończenie podróży możecie odwiedzić jeszcze kilka ciekawych miejsc w regionie. Do zobaczenia za rok!

Tyrol Trzy Szczyty Jezioro Zupalsee
Tyrol
Co powiecie na międzynarodowy turniej piłkarski, który rozgrywa się pośród bajecznych krajobrazów? W jednym miejscu macie na wyłączność majestatyczne góry, krystalicznie czyste jeziora i niesamowity, alpejski klimat. Przyjedźcie do Tyrolu, weźcie głęboki wdech i cieszcie się największym atutem regionu – niepowtarzalną naturą! Odkryjcie własne ścieżki w Alpach. Bądźcie gotowi na spotkanie z przygodą!
Trzy Szczyty
Trzy Szczyty, czyli Tre Cime di Lavaredo, to jedna z wizytówek Dolomitów. Samotne i dumnie wznoszące się ku niebu skaliste wieże, prawdziwe wyzwanie dla wspinaczy. Trzy Szczyty są tak wyjątkowe, że znajdują się na liście światowego dziedzictwa UNESCO. Region wypoczynkowy oferuje turystom niezapomniane wycieczki piesze i rowerowe latem, a doskonałe warunki narciarskie zimą.
Jezioro Zupalsee
Zwiedzając ten region Tyrolu, nie przegapcie okazji do wędrówki po okolicy Zupalsee. Szczególnie wartym zainteresowania okresem jest wiosna, kiedy przyroda budzi się do życia po długim, zimowym śnie. Świetnym pomysłem na zakończenie wycieczki jest gorąca czekolada w schronisku górskim Zupalseehütte.

ZAPYTAJ O OFERTĘ

Wypełnij formularz - wkrótce się skontaktujemy

Wpisz nazwę turnieju