Scroll to Content

O TURNIEJU

Czy chciałbyś grać w piłkę nożną na międzynarodowym turnieju w zapierającym dech w piersiach Tyrolu? Zabierz drużynę do Austrii i stańcie się częścią turnieju Osttirol Cup! Emocje piłkarskie i niezapomniane wspomnienia gwarantowane!

Organizator


TorneiGiovanili

KATEGORIE WIEKOWE


CHŁOPCY

U-9, U-10, U-11, U-12, U-13, U-15, U-17

ZAKWATEROWANIE


Austria - Silian (Rejon Linzu)

LICZBA DRUŻYN


40

OBIEKTY SPORTOWE


Silian

Lienz

Dobiacco

ZAKWATEROWANIE


Hostel

Pensjonat

HOTEL***

PROGRAM

Piątek

PRZYJAZD I ZAMELDOWANIE

Witamy na turnieju piłkarskim w Austrii, świetnie zorganizowanym w malowniczym regionie Tyrolu. Po przyjeździe i zameldowaniu się w hotelu zapraszamy trenerów na powitalne spotkanie informacyjne. Na popołudnie zaplanowano jeszcze jedną atrakcję, tym razem dla wszystkich uczestników. Organizatorzy turnieju zapraszają na barwną ceremonię otwarcia połączoną z paradą drużynową. Będzie się działo!

SOBOTA

MECZE KWALIFIKACYJNE

Ruszają mecze fazy kwalifikacyjnej. Będziecie grać zarówno na naturalnych, jak i sztucznych murawach, zawsze w otoczeniu oszałamiającej przyrody. Po sportowych emocjach koniecznie wybierzcie się na spacer po Linzu, jednym z głównych miast Tyrolu. Znajdziecie tam wiele atrakcji sportowych i turystycznych. Cieszcie się swoim pobytem w Austrii!

Niedziela

FINAŁY I ROZDANIE NAGRÓD

Uwaga - dziś finały! Po ostatnich meczach w Pucharze Osttirol, wszystkie zespoły wezmą udział w ceremonii wręczenia nagród. Gotowi na więcej? Klimatyczny park zabaw Wichtelpark lub umiejscowione w Dolomitach jezioro Braies, uchodzące za najpiękniejsze jezioro we Włoszech, czekają na Was! Zachowajcie najlepsze wspomnienia z Austrii i powróćcie tu za rok!

Tyrol Trzy Szczyty Jezioro Zupalsee
Tyrol
Co powiecie na międzynarodowy turniej piłkarski, który rozgrywa się pośród bajecznych krajobrazów? W jednym miejscu macie na wyłączność majestatyczne góry, krystalicznie czyste jeziora i niesamowity, alpejski klimat. Przyjedźcie do Tyrolu, weźcie głęboki wdech i cieszcie się największym atutem regionu – niepowtarzalną naturą! Odkryjcie własne ścieżki w Alpach. Bądźcie gotowi na spotkanie z przygodą!
Trzy Szczyty
Trzy Szczyty, czyli Tre Cime di Lavaredo, to jedna z wizytówek Dolomitów. Samotne i dumnie wznoszące się ku niebu skaliste wieże, prawdziwe wyzwanie dla wspinaczy. Trzy Szczyty są tak wyjątkowe, że znajdują się na liście światowego dziedzictwa UNESCO. Region wypoczynkowy oferuje turystom niezapomniane wycieczki piesze i rowerowe latem, a doskonałe warunki narciarskie zimą.
Jezioro Zupalsee
Zwiedzając ten region Tyrolu, nie przegapcie okazji do wędrówki po okolicy Zupalsee. Szczególnie wartym zainteresowania okresem jest wiosna, kiedy przyroda budzi się do życia po długim, zimowym śnie. Świetnym pomysłem na zakończenie wycieczki jest gorąca czekolada w schronisku górskim Zupalseehütte.