Scroll to Content

O TURNIEJU

Saku Cup oraz Saku Spring to turnieje stworzone dla małych klubów piłkarskich oraz tych występujących na niższych poziomach rozgrywkowych. Podczas turniejów opiekujemy się Twoją drużyną - zajmujemy się organizacją turnieju, zakwaterowaniem oraz transportem pomiędzy hotelem a stadionem.

Organizator


Saku Cup

KATEGORIE WIEKOWE


SAKU CUP CHŁOPCY

U7, U8, U9. U10, U11, U12, U13, U14, U15

SAKU CUP DZIEWCZYNY

U11/U12, U13/U14, U15/U16

SAKU SPRING CHŁOPCY

U7, U8, U9. U10, U11, U12, U13, U14, U15

SAKU SPRING DZIEWCZYNY

U11/U12

LOKALIZACJA


SAKU - ESTONIA

(7 km od Tallinna)

LICZBA DRUŻYN


SAKU SPRING: 120

(łącznie we wszystkie weekendy)

SAKU CUP: 120

(łącznie we wszystkie weekendy)

ZAKWATEROWANIE


Hotele

OBIEKTY SPORTOWE


Stadion Saku

Stadion Sõle

Hala Sõle (Tallinn)

PROGRAM

CZWARTEK

PRZYJAZD I ZAMELDOWANIE

Saku Cup wita! Niektóre drużyny zagraniczne przyjeżdżają już w czwartek, żeby móc spędzić nieco czasu w pięknym Tallinnie zwiedzając stare miasto. W tym dniu odbywa się zakwaterowanie oraz drużynom serwowana jest kolacja.

Piątek

Rozpoczęcie turnieju

Turniej rozpoczyna się koło południa fazą grupową, a wszystkie drużyny rozegrają przynajmniej dwa mecze - jeden w sesji porannej, drugi w sesji popołudniowej. Rozkład kursowania autobusów jest dostosowany indywidualnie dla każdej z drużyn, a posiłki są serwowane adekwatnie do czasu rozgrywania spotkań.

Sobota

FAZA GRUPOWA

Dzień pełen futbolu! Zaczynamy wcześnie rano i kończymy późnym wieczorem! Drużyny rozgrywają od 2 do 3 spotkań. Pomiędzy meczami zapewniamy transport do hotelu na lunch i odpoczynek!

Niedziela

Dzień finałowy

Ostatni dzień turnieju, w którym rozgrywane są mecze klasyfikujące. Drużyny rozgrywają jedno spotkanie, a turniej kończy się koło południa ceremonią wręczenia nagród na stadionie. Każdej drużynie przed powrotem do domu serwowany jest lunch!

TALLIN PORT SAKU
TALLIN
PORT
SAKU

ZAPYTAJ O OFERTĘ

Wypełnij formularz - wkrótce się skontaktujemy

Wpisz nazwę turnieju