Scroll to Content

O TURNIEJU

Saku Cup oraz Saku Spring to turnieje stworzone dla małych klubów piłkarskich oraz tych występujących na niższych poziomach rozgrywkowych. Podczas turniejów opiekujemy się Twoją drużyną - zajmujemy się organizacją turnieju, zakwaterowaniem oraz transportem pomiędzy hotelem a stadionem.

Turniej Ladies and Gentlemen Cup natomiast to turniej stworzony z myślą o dorosłych. Stwarza on doskonałą okazję do pogrania w piłkę przy okazji zwiedzania pięknej stolicy Estonii - Tallinna! Zbierz swoją drużynę, a my się Wami zajmiemy - odbierzemy Was z lotniska, zakwaterujemy, zorganizujemy turniej, zawieziemy na stadion i z powrotem, a w sobotnią noc zapewnimy Wam huczną imprezę. Piękny Tallinn czeka na Was!

Organizator


Saku Cup

KATEGORIE WIEKOWE


SAKU CUP CHŁOPCY

U7, U8, U9. U10, U11, U12, U13, U14, U15

SAKU CUP DZIEWCZYNY

U11/U12, U13/U14, U15/U16

SAKU SPRING CHŁOPCY

U7, U8, U9. U10, U11, U12, U13, U14, U15

SAKU SPRING DZIEWCZYNY

U11/U12

LADIES CUP

KOBIETY 21+

GENTLEMEN CUP

MĘŻCZYŹNI 30+

Termin


Październik 2022

(rozgrywki odbywają się w różne weekendy)

LOKALIZACJA


SAKU - ESTONIA

(7 km od Tallinna)

LICZBA DRUŻYN


SAKU SPRING: 120

(łącznie we wszystkie weekendy)

SAKU CUP: 120

(łącznie we wszystkie weekendy)

LADIES AND GENTLEMEN CUP: 20

ZAKWATEROWANIE


Hotele

OBIEKTY SPORTOWE


Stadion Saku

Stadion Sõle

Hala Sõle (Tallinn)

PROGRAM

CZWARTEK

PRZYJAZD I ZAMELDOWANIE

Saku Cup wita! Niektóre drużyny zagraniczne przyjeżdżają już w czwartek, żeby móc spędzić nieco czasu w pięknym Tallinnie zwiedzając stare miasto. W tym dniu odbywa się zakwaterowanie oraz drużynom serwowana jest kolacja.

Piątek

Rozpoczęcie turnieju

Turniej rozpoczyna się koło południa fazą grupową, a wszystkie drużyny rozegrają przynajmniej dwa mecze - jeden w sesji porannej, drugi w sesji popołudniowej. Rozkład kursowania autobusów jest dostosowany indywidualnie dla każdej z drużyn, a posiłki są serwowane adekwatnie do czasu rozgrywania spotkań.

Sobota

FAZA GRUPOWA

Dzień pełen futbolu! Zaczynamy wcześnie rano i kończymy późnym wieczorem! Drużyny rozgrywają od 2 do 3 spotkań. Pomiędzy meczami zapewniamy transport do hotelu na lunch i odpoczynek!

Niedziela

Dzień finałowy

Ostatni dzień turnieju, w którym rozgrywane są mecze klasyfikujące. Drużyny rozgrywają jedno spotkanie, a turniej kończy się koło południa ceremonią wręczenia nagród na stadionie. Każdej drużynie przed powrotem do domu serwowany jest lunch!

TALLIN PORT SAKU
TALLIN
PORT
SAKU