Scroll to Content

O TURNIEJU

Ciao, Italia! Witamy w Caorle, uroczym miasteczku nad Morzem Adriatyckim, blisko Wenecji! Nie przegap okazji, aby zagrać w międzynarodowym turnieju piłki nożnej, odwiedzić piękne włoskie zakątki i zrelaksować się na szerokich plażach. Zabierz drużynę i stańcie się częścią Summer Village Cup!

Organizator


TorneiGiovanili

KATEGORIE WIEKOWE


CHŁOPCY

U-9, U-10, U-11, U-12, U-13, U-14, U-15, U-16, U-17

LOKALIZACJA


Włochy - Caorle (Rejon Wenecji)

LICZBA DRUŻYN


40

OBIEKTY SPORTOWE


Stadion Chiggiato

Inne

ZAKWATEROWANIE


DOMKI LETNISKOWE

Apartamenty

PROGRAM

Niedziela

PRZYJAZD I ZAMELDOWANIE

Ciao a tutti! Jesteśmy w Caorle, mieście położonym na północnym wybrzeżu Morza Adriatyckiego, w pobliżu Wenecji. Po pierwsze, powinieneś zarejestrować i zameldować drużynę. Następnie wraz z innymi trenermi jesteś zaproposzony do wzięcia udziału w spotkaniu powitalnym. Wieczorem rozpoczyna się Ceremonia Otwarcia.

PONIEDZIAŁEK

MECZE KWALIFIKACYJNE

Dzisiaj mecze eliminacyjne. Bądźcie gotowi do gry na międzynarodowym turnieju piłki nożnej! Po południu wszyscy zasłużyli na relaks i rozrywkę w San Francesco. To miejsce oferuje możliwość bezpłatnego korzystania z basenów i prywatnej plaży ze specjalnymi wieczornymi imprezami.

WTOREK

FINAŁY I ROZDANIE NAGRÓD

Dokończymy mecze fazy grupowej i przechodzimy do finałów. Po zakończeniu rozgrywek wszyscy uczestnicy turnieju są zaproszeni na ceremonię rozdania pucharów. Chętni na więcej? Zostańcie we Włoszech i skorzystajcie z okazji, aby pojechać do Wenecji, położonej zaledwie 60 km od Caorle. Wszyscy zainteresowani mogą także dołączyć do wycieczki do urokliwych casoni - chatek rybackich. Odkryjcie piękno Włoch na swój sposób!

CAORLE ARCHITEKTURA SAKRALNA WENECJA MONUMENTS KANAŁY W WENECJI KULTURA & SZTUKA REGION WENECJI
CAORLE
Urocze nadmorskie miasteczko położone nad Morzem Adriatyckim, w bliskiej odległości od znanej na całym świecie Wenecji. Caorle słynie z rozległych plaż zachęcającymi do długich spacerów o zachodzie słońca. Odwiedź kolorowe kamieniczki na starówce i port jachtowy. Ciesz się Włochami właśnie tutaj!
ARCHITEKTURA SAKRALNA
Po zapoznaniu się z pięknem portu jachtowego i nadmorską częścią miasta, warto przedłużyć spacer i zobaczyć kościół Najświętszej Maryi Panny. Usytuowany na końcu nadmorskiej promenady, jest niezwykłą atrakcją Caorle. Kolejną jest Katedra św. Stefana, która została zbudowana w 1908 roku.
WENECJA
Wenecja to miasto, którego zdecydowanie nie trzeba przedstawiać. Jedno z najbardziej wyjątkowych miejsc na świecie znajduje się w północno-wschodnich Włoszech. Charakterystyczne ze znanych na całym świecie kanałów, licznych zabytków i ruchów artystycznych. To miasto, które każdy powinien odwiedzić przynajmniej raz w życiu!
MONUMENTS
St Mark's Square, the Doge's Palace or Saint Mark Basilica are only some of the places presenting the architecture of the city. Let's take a map and discover Venetian narrow streets and bridges! They say that it's easy to get lost here, but who knows what treasure is waiting for you around the corner?
KANAŁY W WENECJI
Podczas gdy mieszkańcy Wenecji przyzwyczaili się do ciągłego ruchu wodnego, dla turystów to wciąż coś niezwykłego. Tramwaje wodne, gondole, statki - wybierz odpowiedni środek transportu. Płynąc przez Canal Grande można obserwować architekturę i codzienne życie Wenecji.
KULTURA & SZTUKA
Wenecja od wieków jest ważnym ośrodkiem sztuki i kultury. Takie wydarzenia, jak karnawał czy Festiwal Filmowy w Wenecji odbywają się regularnie i przyciągają widzów z całego świata. Sprawdź swój kalendarz i dodaj ciekawe wydarzenie do swojego planu podróży!
REGION WENECJI
Zwiedzając Wenecję, nie zapomnij o innych częściach regionu. Sąsiednie Rovigo, Padwa i Treviso mają wiele pięknym miejsc do pokazania właśnie Tobie. A może wstąpisz do legendarnej Werony, opiewanej w sztuce Szekspira, czyli najsłynniejszym tragicznym romansie wszechczasów, "Romeo i Julia".