Scroll to Content

O TURNIEJU

Gotowi na sportową przygodę we Włoszech? Przyjedźcie do Jesolo, kurortu graniczącego z Wenecją i weźcie udział w międzynarodowym turnieju piłkarskim. Przed Wami potężna dawka futbolu i największych turystycznych atrakcji północnych Włoch!

Organizator


TorneiGiovanili

KATEGORIE WIEKOWE


CHŁOPCY

U-9, U-10, U-11, U-12, U-13, U-14, U-15, U16, U17

LOKALIZACJA


Włochy - Lido di Jesolo (REJON WENECJI)

LICZBA DRUŻYN


55

OBIEKTY SPORTOWE


Jesolo

Jesolo Lido

Cavallino Treporti

ZAKWATEROWANIE


DOMKI LETNISKOWE

KEMPING

HOTEL***

PROGRAM

CZWARTEK

PRZYJAZD I ZAMELDOWANIE

Witamy w Jesolo, słonecznym mieście na północy Włoch! Po przyjeździe należy zarejestrować swoją drużynę i zameldować się w hotelu. Następnie zapraszamy na spotkanie techniczne, na którym trenerzy otrzymają przydatne informacje dotyczące turnieju. Główną atrakcją dzisiaj jest Ceremonia Otwarcia z kolorową paradą drużyn! Wczujcie się w tę atmosferę na międzynarodowym turnieju piłkarskim!

Piątek

MECZE KWALIFIKACYJNE

Dziś zaczyna się rywalizacja sportowa! Drużyny ze wszystkich kategorii wiekowych rozgrywają arcyważne mecze kwalifikacyjne. W środku tego pracowitego dnia wszyscy uczestnicy mają przerwę na lunch. A potem powrót do gry! Ci, którzy oszczędzili nieco sił na popołudnie, mogą wybrać się na złotą plażę Jesolo i do centrum miasta.

SOBOTA

FINAŁY I ROZDANIE NAGRÓD

Kontynuujemy rywalizację w meczach grupowych. Następnie płynnie przechodzimy do finałów. Po ostatnich emocjach na boisku przygotuj się na ceremonię wręczenia nagród! Nie chcecie jeszcze wracać do domu? Pozostańcie we Włoszech jeszcze jeden dzień i cieszcie się turystycznymi atrakcjami regionu. Co powiecie na wizytę w oceanarium SeaLife lub w ZOO Tropicarium? Ciao Italia!

Niedziela

Możliwy dzień dodatkowy

Czas na chwilę zapomnieć o piłce nożnej. Będąc w Jesolo, macie niepowtarzalną okazję odwiedzić Wenecję z jej magicznym Placem Św. Marka, Mostem Rialto i wieloma innymi! Wszyscy zainteresowani mogą dołączyć do rejsu przez Lagunę Wenecji z malowniczymi wyspami Murano, Burano i Torcello. Zakochani po uszy we Włoszech wróćcie tu za rok!

Lido di Jesolo WENECJA KANAŁY W WENECJI WAŻNE MIEJSCA SZTUKA & KULTURA REGION WENECJI
Lido di Jesolo
Szukasz wymarzonego miejsca nad morzem? Odwiedź Lido di Jesolo, największy ośrodek turystyczny w regionie i rozkoszuj się jego rozległymi plażami z licznymi atrakcjami. Czekają na Ciebie morskie kąpiele, aquaparki, restauracje z lokalnymi potrawami i 13-kilometrowa promenada, w sam raz do spacerów o zachodzie słońca.
WENECJA
Wenecja to miasto, którego zdecydowanie nie trzeba przedstawiać. Jedno z najbardziej wyjątkowych miejsc na świecie znajduje się w północno-wschodnich Włoszech. Charakterystyczne ze znanych na całym świecie kanałów, licznych zabytków i ruchów artystycznych. To miasto, które każdy powinien odwiedzić przynajmniej raz w życiu!
KANAŁY W WENECJI
Podczas gdy mieszkańcy Wenecji przyzwyczaili się do ciągłego ruchu wodnego, dla turystów to wciąż coś niezwykłego. Tramwaje wodne, gondole, statki - wybierz odpowiedni środek transportu. Płynąc przez Canal Grande można obserwować architekturę i codzienne życie Wenecji.
WAŻNE MIEJSCA
Plac św. Marka, Pałac Dożów i Bazylika św. Marka to tylko niektóre z miejsc prezentujących architekturę miasta. Zaopatrz się w mapę i odkryj wąskie uliczki i mosty! Mówią, że łatwo się tu zgubić, ale kto wie, jaki skarb wenecki czeka za rogiem?
SZTUKA & KULTURA
Wenecja od wieków jest ważnym ośrodkiem sztuki i kultury. Takie wydarzenia, jak karnawał czy Festiwal Filmowy w Wenecji odbywają się regularnie i przyciągają widzów z całego świata. Sprawdź swój kalendarz i dodaj ciekawe wydarzenie do swojego planu podróży!
REGION WENECJI
Zwiedzając Wenecję, nie zapomnij o innych częściach regionu. Sąsiednie Rovigo, Padwa i Treviso mają wiele pięknym miejsc do pokazania właśnie Tobie. A może wstąpisz do legendarnej Werony, opiewanej w sztuce Szekspira, czyli najsłynniejszym tragicznym romansie wszechczasów, "Romeo i Julia".