Scroll to Content

O TURNIEJU

Słoneczna pogoda, zjawiskowa przyroda i emocje piłkarskie. To właśnie znajdziecie na międzynarodowym turnieju piłkarskim Trofeo del Garda w północnych Włoszech. Poczuj magiczną atmosferę regionu Jeziora Garda i spotkaj ludzi z różnych części świata w jednym miejscu! Wszyscy, tak samo jak Ty, kochają piłkę nożną!

Organizator


Euro-sportring

Vighenzi Calcio

KATEGORIE WIEKOWE


CHŁOPCY

U-10, U-11, U-12, U-13, U-14, U-15, U-17

LOKALIZACJA


Włochy - region Jeziora Garda

LICZBA DRUŻYN


80

OBIEKTY SPORTOWE


Vighenzi Calcio

ZAKWATEROWANIE


HOTEL***

PROGRAM

PIĄTEK

PRZYJAZD I ZAMELDOWANIE

Witamy we Włoszech! Jesteśmy w regionie słynącym z niesamowitych widoków nad jeziorem Garda. Po przyjeździe dopilnujcie odprawy w hotelu i udajcie się na odpoczynek. Trenerzy są zaproszeni na spotkanie powitane, a zespoły spotykają się, aby wziąć udział w barwnej paradzie podczas ceremonii otwarcia.

SOBOTA

MECZE KWALIFIKACYJNE

Dzisiaj zaczynają się mecze fazy grupowej. Twój zespół będzie grał na profesjonalnych, naturalnych i sztucznych boiskach piłkarskich, zatwierdzonych przez Włoską Federację Piłki Nożnej. Jeśli po meczach macie trochę czasu i energii, pospacerujcie po historycznej okolicy.

NIEDZIELA

FINAŁY I CEREMONIA ZAMKNIĘCIA

Przyszedł czas na finały turnieju! Dajcie z siebie wszystko na boisku i świętuj sukces podczas ceremonii wręczenia nagród. Ci, którzy zdecydowali się wrócić do domu dzisiaj, są już przygotowani do wyjazdu. Pozostali uczestnicy mają jeszcze jeden dzień na odkrycie tego przepięknego regionu Włoch!

PONIEDZIAŁEK

Możliwy dzień dodatkowy

Gotowi na nową przygodę? Co powiecie na odwiedzanie parku rozrywki Gardaland, aby poczuć wiatr we włosach na szalonych rollercoasterach? Ci, którzy wolą spokojniejszą rozrywkę, mogą wybrać się na spacer nad jeziorem Garda lub pojechać do Werony. Jest wiele sposobów, aby podziwiać północne Włochy wraz z ich różnorodnością przyrodniczą, kulturową i architektoniczną. Słynne Bardolino, Lazise, ​​Sirmione i wiele innych czekają na Was!

PIĘKNO REGIONU Jezioro Garda Park Rozrywki Gardaland Werona Wenecja Weneckie Kanały
PIĘKNO REGIONU
Czy już zakochałeś się w północnych Włoszech i chciałbyś zobaczyć więcej? Nie myśl zbyt długo i wyrusz w podróż po regionie! Bardolino, Lazise, Sirmione oraz wiele innych magicznych miejscowości i pięknych miejsc znajduje się tuż za rogiem i czeka na ich odkrycie.
Jezioro Garda
Największe i najczystsze jezioro północnej Italii, położone pomiędzy Mediolanem i Wenecją. Otoczone malowniczymi miasteczkami i kurortami popularnymi wśród turystów z całego świata. Nie wahaj się i odwiedź cały region w poszukiwaniu historycznych budowli oraz cudów natury charakterystycznych dla tego miejsca.
Park Rozrywki Gardaland
Jacyś poszukiwacze przygód na pokładzie? Jeśli tak, mamy dla Was coś wyjątkowego. Odwiedźcie Park Gardaland z mnóstwem atrakcji! Jak coś wybrać z tego ogromu szaleństwa? Mamy do zaoferowania trzy opcje: Fantasy dla małych marzycieli, Andventure dla wszystkich kochających przygody i Adrenaline dla poszukiwaczy mocnych wrażeń. Wybierajcie i bawcie się dobrze!
Werona
Kto nie zna historii miłości Romea i Julii? Odwiedzając Weronę, masz wyjątkową szansę stanąć na balkonie odtworzonym zgodnie z wyobraźnią Szekspira i poczuć się przez moment jak postać literacka. Nie kończ jednak na tym! Miasto sztuki, kolorowych festiwali oraz średniowiecznej architektury skrywa dużo więcej tajemnic i cudów niż mógłbyś przypuszczać.
Wenecja
Wenecja to miasto, którego zdecydowanie nie trzeba przedstawiać. Jedno z najbardziej wyjątkowych miejsc na świecie znajduje się w północno-wschodnich Włoszech. Charakterystyczne ze znanych na całym świecie kanałów, licznych zabytków i ruchów artystycznych. To miasto, które każdy powinien odwiedzić przynajmniej raz w życiu!
Weneckie Kanały
Podczas gdy mieszkańcy Wenecji przyzwyczaili się do ciągłego ruchu wodnego, dla turystów to wciąż coś niezwykłego. Tramwaje wodne, gondole, statki - wybierz odpowiedni środek transportu. Płynąc przez Canal Grande można obserwować architekturę i codzienne życie Wenecji.

ZAPYTAJ O OFERTĘ

Wypełnij formularz - wkrótce się skontaktujemy

Wpisz nazwę turnieju