Scroll to Content

O TURNIEJU

Ciao, Italia! Witamy w Rimini, uroczym miasteczku nad Morzem Adriatyckim. Nie przegap okazji, aby zagrać w międzynarodowym turnieju piłki nożnej, odwiedzić piękne włoskie zakątki i zrelaksować się na szerokich plażach. Zabierz drużynę i stańcie się częścią Trofeo Delfino.

Organizator


Euro-sportring

A.S.D Tropical Coriano

KATEGORIE WIEKOWE


CHŁOPCY

U-10, U-11, U-12, U-13, U-14, U-15, U-17, U19

LOKALIZACJA


Włochy, Rimini

LICZBA DRUŻYN


100

OBIEKTY SPORTOWE


Tropical Coriano Sports Park

Inne

ZAKWATEROWANIE


Hotel ***

Hotel ****

PROGRAM

PIĄTEK

PRZYJAZD I ZAMELDOWANIE

Ciao a tutti! Jesteśmy w Rimini, mieście położonym wybrzeżu Morza Adriatyckiego. Po pierwsze, powinieneś zarejestrować i zameldować drużynę. Następnie wraz z innymi trenerami jesteś zaproszony do wzięcia udziału w spotkaniu powitalnym. Wieczorem rozpoczyna się Ceremonia Otwarcia.

SOBOTA

MECZE KWALIFIKACYJNE

Dzisiaj mecze eliminacyjne. Bądźcie gotowi do gry na międzynarodowym turnieju piłki nożnej!

NIEDZIELA

FINAŁY I ROZDANIE NAGRÓD

Dokończymy mecze fazy grupowej i przechodzimy do finałów. Po zakończeniu rozgrywek wszyscy uczestnicy turnieju są zaproszeni na ceremonię rozdania pucharów. Chętni na więcej? Zostańcie we Włoszech i skorzystajcie z okazji, aby odkryć piękno tego kraju na swój sposób!

PONIEDZIAŁEK

WYJAZD

Dziś jest dzień wyjazdu. W drodze powrotnej warto zatrzymać się w jakimś ciekawym miejscu i odkryć kolejne uroki słonecznej Italii.

CAORLE ARCHITEKTURA SAKRALNA WENECJA MONUMENTS KANAŁY W WENECJI KULTURA & SZTUKA REGION WENECJI
CAORLE
Urocze nadmorskie miasteczko położone nad Morzem Adriatyckim, w bliskiej odległości od znanej na całym świecie Wenecji. Caorle słynie z rozległych plaż zachęcającymi do długich spacerów o zachodzie słońca. Odwiedź kolorowe kamieniczki na starówce i port jachtowy. Ciesz się Włochami właśnie tutaj!
ARCHITEKTURA SAKRALNA
Po zapoznaniu się z pięknem portu jachtowego i nadmorską częścią miasta, warto przedłużyć spacer i zobaczyć kościół Najświętszej Maryi Panny. Usytuowany na końcu nadmorskiej promenady, jest niezwykłą atrakcją Caorle. Kolejną jest Katedra św. Stefana, która została zbudowana w 1908 roku.
WENECJA
Wenecja to miasto, którego zdecydowanie nie trzeba przedstawiać. Jedno z najbardziej wyjątkowych miejsc na świecie znajduje się w północno-wschodnich Włoszech. Charakterystyczne ze znanych na całym świecie kanałów, licznych zabytków i ruchów artystycznych. To miasto, które każdy powinien odwiedzić przynajmniej raz w życiu!
MONUMENTS
St Mark's Square, the Doge's Palace or Saint Mark Basilica are only some of the places presenting the architecture of the city. Let's take a map and discover Venetian narrow streets and bridges! They say that it's easy to get lost here, but who knows what treasure is waiting for you around the corner?
KANAŁY W WENECJI
Podczas gdy mieszkańcy Wenecji przyzwyczaili się do ciągłego ruchu wodnego, dla turystów to wciąż coś niezwykłego. Tramwaje wodne, gondole, statki - wybierz odpowiedni środek transportu. Płynąc przez Canal Grande można obserwować architekturę i codzienne życie Wenecji.
KULTURA & SZTUKA
Wenecja od wieków jest ważnym ośrodkiem sztuki i kultury. Takie wydarzenia, jak karnawał czy Festiwal Filmowy w Wenecji odbywają się regularnie i przyciągają widzów z całego świata. Sprawdź swój kalendarz i dodaj ciekawe wydarzenie do swojego planu podróży!
REGION WENECJI
Zwiedzając Wenecję, nie zapomnij o innych częściach regionu. Sąsiednie Rovigo, Padwa i Treviso mają wiele pięknym miejsc do pokazania właśnie Tobie. A może wstąpisz do legendarnej Werony, opiewanej w sztuce Szekspira, czyli najsłynniejszym tragicznym romansie wszechczasów, "Romeo i Julia".

ZAPYTAJ O OFERTĘ

Wypełnij formularz - wkrótce się skontaktujemy

Wpisz nazwę turnieju