Scroll to Content

O TURNIEJU

Witajcie w Kaposvar, węgierskim mieście położonym w rejonie jeziora Balaton - jednego z największych słodkowodnych jezior Europy, będącym najpiękniejszym kurortem wakacyjnym w kraju. Weźcie udział w Międzynarodowym Młodzieżowym Turnieju Piłkarskim INTERSPORT FESTIVAL i zanurzcie się w sportowej atmosferze tego piłkarskiego święta!

Organizator


INTERSPORT Youth Sport Festival

KATEGORIE WIEKOWE


CHŁOPCY

U-8, U-9, U-10, U-11, U-12, U-13, U-14, U-15, U-16, U-17

LOKALIZACJA


Węgry - KAPOSVAR

LICZBA DRUŻYN


200-250

ZAKWATEROWANIE


Hotel

HOSTEL

Szkoła

OBIEKTY SPORTOWE


Stadion Rákóczi

REPRESENTED COUNTRIES


64 KRAJE Z CAŁEGO ŚWIATA

GALERIA

PROGRAM

CZWARTEK

PRZYJAZD I ZAMELDOWANIE

Witamy w Kaposvar! To na co dzień spokojne i urocze miasteczko w najbliższych dniach przemieni się w prawdziwe futbolowe królestwo. Po przybyciu i zameldowaniu w miejscach zakwaterowania będziecie wspólnie z nowymi przyjaciółmi z innych klubów i zakątków świata świętować swój pierwszy posiłek na Węgrzech. Zrelaksujcie się i przygotujcie na sportową przygodę!

Piątek

CEREMONIA OTWARCIA I ROZPOCZĘCIE TURNIEJU

Czas na granie! Rozpoczynamy fazę grupową tunieju. Wieczorem wszyscy są zaproszeni do wzięcia udziału w Ceremonii Otwarcia na Rynku w Kaposvar. Zazwyczaj spokojny plac zamieni się w miejsce spotkania młodych piłkarzy z całego świata. Przyjdź i zobacz barwną paradę narodów i ciesz się różnorodnością kulturową!

SOBOTA

FAZA GRUPOWA

Rozgrywki fazy grupowej nabierają tempa. Po meczach mamy czas na odpoczynek i przyjemności. Nie trać okazji by zawitać na plaże jeziora Balaton, największe letnie węgierskie kurorty znajdują się właśnie tam.

Niedziela

ZAMKNIĘCIE FAZY GRUPOWEJ

Drużyny walczą o cenne punkty w ostanich meczach fazy grupowej i przechodzą do fazy play-off. Zachęcamy do maksymalnego wykorzystania czasu wolnego. Może odwiedzicie Viragfurdo - jeden z największuch aquaparków na Węgrzech, lub jezioro Desda - najdłuższy sztuczny zbiornik wodny w kraju? Oferta jest naprawdę bogata - każdy znajdzie coś dla siebie.

PONIEDZIAŁEK

FAZA PLAY-OFF

Zbliżamy się do końcowych rozstrzygnięć turnieju. Każda drużyna zagra dzisiaj przynajmniej jeden mecz. Najlepsza ekipa z każdej grupy zagra w fazie playoff i będzie walczyć o awans do finału. Przed nami ostatnie dwa dni w Kaposvar

WTOREK

FINAŁY I CEREMONIA ZAMKNIĘCIA

Drużyny niektórych kategorii wiekowych grają dziś swój ostatni mecz. Inne awansują do finałów rozgrywanych jutro. Już w tym momencie poczucie satysfakcji z włożonego wysiłku oraz litrów wylanego potu powinno być znaczne. Zwieńczeniem tych kilku dni sportowych zmagań będzie wieczorna impreza dla wszystkich uczestników!

ŚRODA

FINAŁY

Dzisiejszego dnia zostaną rozegrane ostatnie mecze, podczas których wyłonimy zwycięzców turnieju. Nagrody zostaną wręczone, a piękne wspomnienia zapisane w Waszych sercach na zawsze. Niestety, wszystko co dobre szybko się kończy. Do zobaczenia za rok!

Jezioro Balaton
Jezioro Balaton