Scroll to Content

O TURNIEJU

Witamy na portugalskim wybrzeżu! Tutaj będziecie rywalizować rywalizować z drużynami z całego świata. Zapierające dech w piersiach krajobrazy i słoneczna pogoda – witajcie na Porto International Cup!

Organizator


O-SPORTS

PIERWSZA EDYCJA


2022

LICZBA DRUŻYN


60

LOKALIZACJA


Porto - Portugal

ZAKWATEROWANIE


HOTELE MŁODZIEŻOWE

Hotele***

Hotele****

KATEGORIE WIEKOWE


CHŁOPCY

U-11 (7x7), U-13, U-15, U-17 , U -19

DZIEWCZYNY

U-17 (7x7), U-19

OBIEKTY SPORTOWE


KOMPLEKS SPORTOWY W PORTO

GALERIA

PROGRAM

Środa

PRZYJAZD I ZAMELDOWANIE

Witamy w Porto, drugim największym mieście Portugalii i stolicą północy. Nagrodzone mianem Najlepszej Europejskiej Destynacji w 2012, 2014, oraz 2017 roku, Porto zaskoczy was malowniczymi krajobrazami wzdłuż rzeki Douro, które stały się wizytówką całej Portugalii.

CZWARTEK

ROZGRYWKI GRUPOWE

Ruszają rozgrywki fazy grupowej. Na starcie czekają na Was takie marki jak FC Porto czy Boavista. Czy Wasza drużyna podejmie wyzwanie?

Piątek

POCZĄTEK FAZY PLAY-OFF

Dzisiaj przechodzimy do fazy play-off. Aby trochę się rozerwać i odpocząć po dniu spędzonym na boisku, poznajcie kolejne atrakcje. Może warto wybrać się na plażę?

SOBOTA

FINAŁY I MECZE O MIEJSCA

Czas na końcowe rozstrzygnięcia. W zależności od tego jak wam poszło w poprzedni dni, dziś zagracie o puchary lub o miejsca w klasyfikacji generalnej.

Niedziela

Wyjazdy

Czas się pożegnać z pięknym Porto. Kierujemy się na lotnisko i czekamy na lot powrotny. Żegnaj Portugalio - do zobaczenia!

PORTO - STARE MIASTO PANORAMA PORTO
PORTO - STARE MIASTO
PANORAMA PORTO

ZAPYTAJ O OFERTĘ

Wypełnij formularz - wkrótce się skontaktujemy

Wpisz nazwę turnieju