Scroll to Content

Witamy w pięknej Pradze, stolicy Czech! Międzynarodowy turniej piłkarski o PRAGUE STRAHOV CUP to wyjątkowe piłkarskie święto. Ten turniej to idealna harmonia pomiędzy międzynarodowymi rozgrywkami, a możliwością poznania pięknego miasta. Cieszcie się sportową rywalizacją oraz atrakcjami turystycznymi i kulturalnymi miasta w tym samym czasie!

INFORMACJE

Organizator


Euro-sportring

Občanské Sdružení Pro Podporu Sportu

KATEGORIE WIEKOWE


CHŁOPCY

U-10, U-11, U-12, U-13, U-14 U-15, U-16, U17, U-19

LOKALIZACJA


Czechy - Praga

LICZBA DRUŻYN


140

OBIEKTY SPORTOWE


Strahov

INNE

ZAKWATEROWANIE


HOSTEL***

HOTEL****

PROGRAM

Piątek

PRZYJAZD I ZAMELDOWANIE

Po przyjeździe zarejestruj swoją drużynę i zamelduj się w hotelu. Wszyscy trenerzy są zaproszeni na powitalne spotkanie. Od Was zależy, jak spędzicie resztę dnia. Możecie po prostu odpocząć lub już dziś rozejrzeć się po okolicy. Biorąc pod uwagę fakt, że hotele znajdują się w pobliżu centrum miasta, może warto wybrać się na długi spacer? Pamiętajcie jednak o oszczędzaniu energii na jutro! Bawcie się dobrze w Czechach.

SOBOTA

FAZA GRUPOWA I CEREMONIA OTWARCIA

Po paradzie drużyn i fantastycznym świętowaniu rozpoczynają się mecze kwalifikacyjne. Kontynuujemy rywalizację w fazie grupowej we wszystkich kategoriach wiekowych. Po zawodach zostało jeszcze trochę czasu na zwiedzanie. Co powiecie na zwiedzanie starszych części Pragi i odkrywanie jej historii? Ci, którzy wolą obserwować miasto z innej perspektywy, mogą wziąć udział w wycieczce statkiem po Wełtawie. Odkryjcie piękno Pragi na swój sposób!

Niedziela

FINAŁY I CEREMONIA ZAMKNIĘCIA

Dzisiaj wielkie finały. Po ostatnich meczach wszystkie zespoły wezmą udział w ceremonii wręczenia nagród. Następnie możesz albo udać się podróż powrotną, albo zostać na jeszcze jeden dzień w stolicy Republiki Czeskiej. Wciąż macie tu wiele miejsc do odwiedzenia i liczne atrakcje, którymi możecie się cieszyć wspólnie z drużyną.

PONIEDZIAŁEK

Możliwy dzień dodatkowy

Dziś cały dzień poświęcamy tylko na relaks i zwiedzanie. Proponujemy dołączyć do wycieczki do najpopularniejszego zamku w Czechach - Karlštejn. Odkryjcie jego skarby i nacieszcie się niezapomnianymi widokami rozpościerającymi się z tego miejsca!

ZAMEK PRASKI STARE MIASTO Zegar Astronomiczny STAROMIEJSKA WIEŻA MOSTOWA MOSTY
ZAMEK PRASKI
Zamek Praski został wpisany do Światowej Księgi Rekordów Guinnessa jako największy zamek na świecie. Na obszarze 70 000 m2 znajduje się średniowieczny zamek, wieże i ogród królewski. Zamek jest jedną z najpopularniejszych atrakcji turystycznych w całej Republice Czeskiej.
STARE MIASTO
Rynek Staromiejski to zabytkowa część Pragi na Starym Mieście, otoczona różnorodnymi skarbami architektury. Znajdziemy tu m.in. kościoły gotyckie i barokowe, Galerię Narodową w Pałacu Kinskich i Ratusz Staromiejski ze znanym na całym świecie zegarem astronomicznym. Wybierzcie się nadłuuuugi spacer i odkryjcie miejsca, które pięknie prezentują się o każdej porze roku.
Zegar Astronomiczny
Praski Orloj to średniowieczny zegar astronomiczny, znajdujący się na południowej ścianie Ratusza Staromiejskiego. Skonstruowany w 1410roku jest jednym z najbardziej znanych zegarów astronomicznych na świecie i popularną atrakcją turystyczną. Zegar składa się z trzech głównych części: astronomicznej - pokazującej położenie ciał niebieskich, kalendarzowej - z medalionami reprezentującymi miesiące i animacyjnej - z ruchomymi figurkami dwunastu apostołów i wyobrażeniami Śmierci, Turka, Marności i Chciwości.
STAROMIEJSKA WIEŻA MOSTOWA
Jedna z dwóch najważniejszych bram w Pradze, położona przy wjeździe do Mostu Karola. Druga to Brama Prochowa, jedna z oryginalnych bram miasta, oddzielająca Stare od Nowego Miasta. Będąc w Pradze, nie można przegapić spaceru przez świetnie zachowane bramy.
MOSTY
Praga może być nazywana miastem mostów. Ten najbardziej popularny jest Most Karola, który łączy Zamek na Hradczanach ze Starym Miastem. Na długości 516 metrów możemy podziwiać barokowe rzeźby i spojrzeć na miasto z perspektywy rzeki Wełtawy. Wybierzcie się na długi spacer z mostami w tle i poczujcie niepowtarzalną atmosferę Pragi.

ZAPYTAJ O OFERTĘ

Wypełnij formularz - wkrótce się skontaktujemy

Wpisz nazwę turnieju