Scroll to Content

O TURNIEJU

Gotowi na sportową przygodę we Włoszech? Przyjedźcie do Jesolo, kurortu graniczącego z Wenecją i weźcie udział w międzynarodowym turnieju piłkarskim. Przed Wami potężna dawka futbolu i największych turystycznych atrakcji północnych Włoch!

Organizator


TorneiGiovanili

KATEGORIE WIEKOWE


CHŁOPCY

U-9, U-10, U-11, U-12, U-13, U-14, U-15, U16, U17

DZIEWCZYNY

U-13, U-14, U-15

LOKALIZACJA


Włochy - Lido di Jesolo (rejon Wenecji)

LICZBA DRUŻYN


96

OBIEKTY SPORTOWE


Jesolo

Jesolo Lido

Cavallino Treporti

ZAKWATEROWANIE


OŚRODEK WCZASOWY

KEMPING

HOTEL***

PROGRAM

Piątek

PRZYJAZD I ZAMELDOWANIE

Witamy w Jesolo, słonecznym mieście na północy Włoch! Po przyjeździe należy zarejestrować swoją drużynę i zameldować się w hotelu. Następnie zapraszamy na spotkanie techniczne, na którym trenerzy otrzymają przydatne informacje dotyczące turnieju. Główną atrakcją dzisiaj jest Ceremonia Otwarcia z kolorową paradą drużyn! Wczujcie się w tę atmosferę na międzynarodowym turnieju piłkarskim!

SOBOTA

MECZE KWALIFIKACYJNE

Dziś zaczyna się rywalizacja sportowa! Drużyny ze wszystkich kategorii wiekowych rozgrywają arcyważne mecze kwalifikacyjne. W środku tego pracowitego dnia wszyscy uczestnicy mają przerwę na lunch. A potem powrót do gry! Ci, którzy oszczędzili nieco sił na popołudnie, mogą wybrać się na złotą plażę Jesolo i do centrum miasta.

Niedziela

Kontynuacja rozgrywek

Wesołego Alleluja! Spędź ten wyjątkowy dzień z przyjaciółmi i zagrajcie razem w piłkę. Turniej trwa dalej a świąteczna atmosfera rozsiewa się po wszystkich boiskach.

PONIEDZIAŁEK

Finały, nagrody i powrót

Turniej wchodzi w decydującą fazę. Najlepsze drużyny grają o tytuł a po zakończeniu meczów finałowych zostaną nagrodzone medalami i pucharami. Potem już czas wyruszyć w podróż powrotną, ale bez obaw - jest mnóstwo powodów by powrócić do Wenecji na kolejny turniej!

Lido di Jesolo WENECJA KANAŁY W WENECJI WAŻNE MIEJSCA SZTUKA & KULTURA REGION WENECJI
Lido di Jesolo
Szukasz wymarzonego miejsca nad morzem? Odwiedź Lido di Jesolo, największy ośrodek turystyczny w regionie i rozkoszuj się jego rozległymi plażami z licznymi atrakcjami. Czekają na Ciebie morskie kąpiele, aquaparki, restauracje z lokalnymi potrawami i 13-kilometrowa promenada, w sam raz do spacerów o zachodzie słońca.
WENECJA
Wenecja to miasto, którego zdecydowanie nie trzeba przedstawiać. Jedno z najbardziej wyjątkowych miejsc na świecie znajduje się w północno-wschodnich Włoszech. Charakterystyczne ze znanych na całym świecie kanałów, licznych zabytków i ruchów artystycznych. To miasto, które każdy powinien odwiedzić przynajmniej raz w życiu!
KANAŁY W WENECJI
Podczas gdy mieszkańcy Wenecji przyzwyczaili się do ciągłego ruchu wodnego, dla turystów to wciąż coś niezwykłego. Tramwaje wodne, gondole, statki - wybierz odpowiedni środek transportu. Płynąc przez Canal Grande można obserwować architekturę i codzienne życie Wenecji.
WAŻNE MIEJSCA
Plac św. Marka, Pałac Dożów i Bazylika św. Marka to tylko niektóre z miejsc prezentujących architekturę miasta. Zaopatrz się w mapę i odkryj wąskie uliczki i mosty! Mówią, że łatwo się tu zgubić, ale kto wie, jaki skarb wenecki czeka za rogiem?
SZTUKA & KULTURA
Wenecja od wieków jest ważnym ośrodkiem sztuki i kultury. Takie wydarzenia, jak karnawał czy Festiwal Filmowy w Wenecji odbywają się regularnie i przyciągają widzów z całego świata. Sprawdź swój kalendarz i dodaj ciekawe wydarzenie do swojego planu podróży!
REGION WENECJI
Zwiedzając Wenecję, nie zapomnij o innych częściach regionu. Sąsiednie Rovigo, Padwa i Treviso mają wiele pięknym miejsc do pokazania właśnie Tobie. A może wstąpisz do legendarnej Werony, opiewanej w sztuce Szekspira, czyli najsłynniejszym tragicznym romansie wszechczasów, "Romeo i Julia".