Scroll to Content

O TURNIEJU

Witaj w Wien Cup w Schwechat! Schwechat jest położone nieopodal Wiednia, sławnej stolicy Austrii, gdzie znajduje się stadion Prater, na którym odbywał się finał Euro w 2008 r. Turniej Wien Schwechat Cup to idealne połączenie gry w piłkę w przyjaznym otoczeniu z ekscytującym wprowadzeniem do wiedeńskich atrakcji w centrum miasta. Turniej jest rozgrywany w dużych sportowych parkach z 6 boiskami i na nowoczesnym stadionie obok centrum Schwechat, do którego można dojechać z centrum Wiednia w 20 minut.

Organizator


Euro-sportring

KATEGORIE WIEKOWE


CHŁOPCY

U-10, U-11, U-13, U-15, U-17

LOKALIZACJA


Austria, Schwechat

LICZBA DRUŻYN


70

OBIEKTY SPORTOWE


SV Schwechat

ZAKWATEROWANIE


HOTEL

HOSTEL

SCHRONISKO MŁODZIEŻOWE

PROGRAM

Piątek

PRZYJAZD I ZAMELDOWANIE

Popołudnie: Przyjazd: zameldowanie i przywitanie. Organizatorzy dostarczą wszelkich niezbędnych informacji dotyczących pobytu oraz turnieju. Wieczór: Czas wolny. Propozycje znajdują się w części „Informacje turystyczne”.

SOBOTA

MECZE KWALIFIKACYJNE

W ciągu dnia: Ceremonia otwarcia oraz parada flag na stadionie. Rozpoczęcie meczów. Nad przebiegiem rozgrywek czuwać będą sędziowie z wiener fussball verband. Wieczór: Czas wolny. Propozycje znajdują się w części „Informacje turystyczne”

Niedziela

FINAŁY I CEREMONIA ZAMKNIĘCIA

W ciągu dnia: Mecze kwalifikacyjne, po których nastąpi wręczenie nagród na stadionie Popołudnie: Ceremonia UEFA Respect: wszyscy zawodnicy otrzymają medale. Wieczór: Czas wolny. Propozycje znajdują się w części „Informacje turystyczne”.

PONIEDZIAŁEK

WYJAZD

Rano: Wyjazd

ZAPYTAJ O OFERTĘ

Wypełnij formularz - wkrótce się skontaktujemy

Wpisz nazwę turnieju